KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Muž z Německa zničehonic srazil k zemi starší ženu, motiv útoku není jasný

Mladý muž afrického původu byl zachycen na kameru v okamžiku, kdy  zničehonic brutálně napadl na ulici starší ženu. K incidentu došlo v německém Norimberku. Podezřelý byl poslán na psychiatrické oddělení, jeho motiv zůstává nejasný. 

...

Žena utrpěla život ohrožující zranění

Na videozáznamu je vidět muž procházející se po ulici pouze ve spodním prádle. Jakmile kolem něj projde postarší žena, muž ji zničehonic udeří tak silným úderem, až žena spadne k zemi. Na videu je jasně vidět, že před útokem nedošlo mezi oběma aktéry k žádné komunikaci ani jiné interakci.

Záznam byl získán místními médii a poté publikován na serveru YouTube skupinou aktivistů. Německá policie mezitím potvrdila, že byl záznam z incidentu zveřejněn na sociálních sítích. Poté, co muž tmavé pleti ženu srazil k zemi, jí ještě několikrát kopnul, a to i přímo do obličeje.

Oběť byla následně převezena do nemocnice s život ohrožujícími zraněními včetně několika zlomenin. Její život je podle policejních zdrojů stále v ohrožení, podezřelý muž byl mezitím poslán na psychiatrické vyšetření do „specializované kliniky“.

Útočníka v jeho běsnění zastavili kolemjdoucí, kteří ho zadrželi do příjezdu policie

Svědci incidentu naštěstí rychle zasáhli, útočníka zastavili a podrželi ho, dokud nepřijela policie. Muž se podle vyšetřovatelů vzdal strážníkům bez odporu. Podezřelý nebyl bezpečnostním orgánům znám, policie později uvedla, že se jedná o 23letého muže z Afriky.

Policisté zároveň zahájili vyšetřování pokusu o vraždu, příčiny incidentu však nadále zůstávají neznámé. Vyšetřovatelé nenalezli žádný důkaz o tom, že by se násilník a oběť vzájemně znali. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek