KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Somálský migrant obviněn ze znásilnění dvou tělesně postižených mužů a vraždy manželky jednoho z nich

Somálský žadatel o azyl v Německu byl obviněn ze znásilnění dvou zdravotně postižených mužů v pečovatelském domě a z následné vraždy manželky jednoho z nich.

...

18letý mladík se měl minulý rok vloupat do chráněného ubytování ve městě Neuenhaus a proplížit se do pokoje ochrnutého 59letého muže, kterého poté znásilnil.

Migrant poté dle policie zamířil do vedlejšího pokoje, kde znásilnil dalšího muže předtím, než byl konfrontován jeho 87letou manželkou, která se svým manželem sdílela pokoj a kterou měl údajně zabít.

Hrozivý incident se údajně odehrál 22. října minulého roku v brzkých ranních hodinách. Německá policie uvedla, že Somálec byl při znásilňování druhé oběti vyrušen jeho ženou, kterou poté za použití „velké síly“ zabil, aby se vyhnul dopadení za své předešlé zločiny.

Mladík je nyní držen v psychiatrické léčebně a jeho případ vyslechne okresní soud v Osnabrücku, který je zároveň soudem pro mladistvé.

Podle zpravodajského serveru Grafschafter Nachrichten pachatele kolem půl čtvrté ranní spatřil 32letý vrátný, který byl na své rutinní obchůzce, když si všiml postavy v jedné z chodeb. Myslel si, že jde o lupiče a muže konfrontoval. 18letý Somálec ale proběhl kolem něj, vyskočil z okna domu a utekl.

Když poté na místo přijeli policisté, kteří společně se sestrami procházeli pokoj po pokoji, našli dva napadené muže a ženu ležící v kaluži krve.

Podezřelý byl krátce poté zadržen ve svém obydlí a policie v jeho šatníku nalezla vlhké tenisky.

Jedná se pouze o jeden z řady dalších znepokojujících incidentů zahrnujících migranty, které se v Německu v poslední době odehrávají.

Dle uniklého policejního dokumentu se detektivové domnívají, že v trestných činech napříč různými městy bylo zapleteno až 2000 mužů z řad žadatelů o azyl, přičemž většina z trestných činů se odehrála v Kolíně nad Rýnem a Hamburku, kde bylo hlášeno 600 a 400 sexuálních napadení žen.

Pouze 120 z těchto 2000 pachatelů bylo identifikováno a zhruba v polovině případů šlo o cizince, kteří do Německa přišli teprve nedávno.


Autor: VoZ

Zdroj: DailyMail

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek