KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Somálský migrant sexuálně napadl ženu poté, co za ní v přestrojení za sestru vnikl do porodnice

Žena z Říma, která zrovna prodělávala porod, byla sexuálně napadena poté, co za ní na nemocniční oddělení přišel somálský migrant přestrojený za zdravotní sestru. Muž (38) údajně vnikl do porodnice, kde začal osahávat ženina stehna a genitálie, přičemž u toho masturboval. 

...

Muž byl na místě zatčen

Třiačtyřicetileté ženě se podařilo útočníkovi ubránit, načež začala křičet o pomoc. Na pomoc přiběhla zaměstnankyně nemocnice, která ženě pomohla. Podle několika místních médií se útočník objevil na Silvestra v nemocnici Sant'Eugenio, kde ze skříňky ukradl uniformu zdravotní sestry.

Když se posléze muž vydal na porodnické oddělení, personál si jej zřejmě nevšiml. Zde se dostal až k ženě, která zrovna prodělávala porod, a napadl ji. Muž byl za svůj čin na místě zatčen a obviněn z agresivního sexuálního napadení a krádeže.

Podezřelý muž už má záznam v trestním rejstříku

Útočník již žije v Itálii po dobu pěti let díky povolení k pobytu, podle policie už má ve svém trestním rejstříku záznam. Když se jej vyšetřovatelé ptali, proč byl na Silvestra v nemocnici, odpověděl: „To ví jen bůh.“

Deník La Stampa uvedl, že muž podstoupí psychiatrické vyšetření. Soudní proces byl mezitím naplánován na 10. ledna.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek