KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Španělští pohraničníci našli 12letého chlapce ukrytého v palubní desce kontrolovaného BMW

Policisté na španělském hraničním přechodu v africké enklávě Melilla na území Maroka objevili během rutinní kontroly na hraničním přechodu mladého chlapce napasovaného do palubní desky vozu BMW.

...

Teprve dvanáctiletý chlapec byl objeven ve voze, který řídil marocký penzista. Ten byl po objevení chlapce v útrobách vozu zatčen a obviněn z pokusu o propašování mladíka na území Španělska.

Pohraniční strážníci chlapce, který zřejmě pochází z Guineje, objevili poté, co prostřednictvím svého speciálního přístroje navrženého pro skenování vozidel a hledání černých pasažérů odhalili tlukot jeho srdce.


Foto: Guardia Civil / Ministerio del Interior

Když bylo dítě ze své stísněné skrýše vysvobozeno, bylo údajně desorientované a trpělo problémy s dýcháním. Chlapec lékařům také řekl, že necítí své končetiny, které zřejmě znecitlivěly kvůli pozici, v jaké byl donucen ležet, aby se do prostoru za palubní deskou vozu BMW X5 vešel.

„Podezření při prohlídce moderního vozu ve velmi dobré kondici vzbudil drobný detail, když byl z vozu zaznamenán tlukot srdce,“ stojí v oficiální zprávě Guardia Civil.

„Chlapec byl nalezen po vyčerpávajícím hledání v přístrojové desce. Policista uvnitř panelu nahmatal lidské tělo a něčí ruku. Ihned poté odtrhl kus palubní desky a pomohl ven lidské bytosti, z které se vyklubal mladý chlapec.“

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek