KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Švédští migranti znásilnili ženu v živém vysílání na Facebooku, Švédové je chrání

Švédští migranti znásilnili ženu během živého vysílání na Facebooku. Jejich obličeje, náboženství a země původu byly nicméně švédskými úřady zatajeny. Úřady odmítají také vést obecné statistiky o nárůstu míry kriminality a trestných činů spáchaných migranty.

...

Jeden z internetových svědků uvedl, že oběť byla násilně vysvlečena dvěma ozbrojenými muži. Žena byla zřejmě také opilá nebo zdrogovaná.

Uživatelé Facebooku uvedli, že muži ženu proti její vůli drželi na posteli a podrobovali ji "závažnému sexuálnímu útoku".


Ve švédských mediích byly fotografie útočníku zveřejněny s kostičkami místo obličejů.

Znechucení svědkové, kteří vysílání sledovali, řekli, že muži s násilím přestali až ve chvíli, kdy do jejich bytu vtrhla přivolaná policie a vysílání zastavila.

Trestný čin se odehrál 22. ledna kolem 8. hodiny ranní. Švédská policie dostala hlášení od osoby z řad veřejnosti a dle zpráv zatkla v souvislosti s tímto napadením 3 muže. Místem činu byl byt ve švédském městě Uppsala.


Oběť byla v době napadení zřejmě téměř v bezvědomí. Diváci popsali útok jako „hrozný“ a „nechutný“. Tři zadržení muži jsou narozeni v letech 1992, 96 a 98. Oběť je dle policejních zpráv ročník 1986. Nic konkrétnějšího o původu, jménech či identitách útočníků však zveřejněno nebylo. Ve švédských mediích byly jejich fotografie publikovány zakryté čtverečky či rozmazané.

Švédská národní rada pro prevenci kriminality od roku 2005 neposkytuje veřejnosti žádné konkrétní statistiky o zločinech na základě původu pachatelů.


Autor: VoZ

Zdroj: nyheteridag.seYouTube

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek