KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Tenisová superžena: Serena Williamsová se vrátí na tenisové kurty necelé 4 měsíce po narození dcery

Porodit, užít si první chvíle s čerstvě narozeným potomkem a zpátky do „práce“. Takhle nějak by se daly charakterizovat minulé měsíce bývalé tenisové světové jedničky Sereny Williamsové, která se poslední sobotu roku 2017 představí na tenisové exhibici v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. 

...

Šestatřicetiletá Williamsová přitom ještě letos v září zažívala jedny z nejkrásnějších životních chvil, když porodila dceru Alexis Jr. Američanka profesionálně nehrála od lednového vítězství na Australian Open, kdy porazila sestru Venus.


Serena Williamsová s trofejí za letošní vítězství na Australian Open. V té době byla již šest týdnů těhotná. Zdroj: AFP_Getty Images

Po exhibici v Abú Zabí na Mubadala World Tennis Championship, kde se střetne s Lotyškou Jeļenou Ostapenkovou, má Williamsová v plánu už profesionálně nastoupit a obhájit vítězství na Australian Open v Melbourne, kde turnaj startuje 15. ledna 2018.

„Mubadala World Tennis Championship již tradičně zahajuje mužskou tenisovou sezónu a já jsem nadšená a poctěná, že můžu být součástí toho, kdy se zde poprvé představí také ženy. Těším se na všechny fanoušky,“ uvedla Williamsová pro oficiální web turnaje.

Z mužů se měl na akci představit také současný tenista číslo jedna Rafael Nadal, ten ale kvůli trvajícím problémům s kolenem nakonec svou účast zrušil.


Williamsová se svou dcerou Alexis Jr. Zdroj: Instagram Sereny Williamsové

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek