KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Bezdomovec ze Španělska v slzách poté, co uviděl výsledky své proměny v kadeřnickém salónu

Někdy se říká, že na vzhledu nezáleží. Muž (55), který už 25 let žije na španělských ulicích, by však nyní zřejmě tvrdil opak. Ten totiž nemohl uvěřit svému vzhledu poté, co si jej vzali „do parády“ zkušení profesionálové. Ze zarostlého prošedivělého staříka se stal upravený elegán, kterého by na člověka bez domova nikdo rozhodně netipoval. Podívejte se na tuto neuvěřitelnou proměnu sami:

...

Místní lidé známého bezdomovce po přeměně vůbec nepoznávali

Josému Antoniovi byla nabídnuta přeměna majitelem kadeřnického salónu La Salvajeria , který Josého znal jako neoficiálního pracovníka parkovací obsluhy, kde si vydělával peníze na jídlo. Muž, který je už mnoho let bez domova, vešel do salónu jako neudržovaný šedivý stařík s rozcuchanými vlasy a vyšel z něj jako stylový elegán, kterému byste tipovali o 20 let méně.


José ještě před proměnou na místě, kde vysedává každý den

Změna byla tak veliká, že místní majitel baru, který znal Josého rovněž z parkoviště, jej při obsluhování vůbec nepoznal. José si se svým novým vzezřením objednal pivo a majitel baru si vůbec nevšiml, že má před sebou tvář člověka, kterého vídá denně. Podobné reakce přišly i od ostatních lidí, kteří bezdomovce znají z každodenního života.

José během proměny

Svým pěstěným vzhledem upoutal José i pozornost žen, na což nebyl po dlouhá léta zvyklý. Bývalý elektrikář, který skončil na ulici poté, co trpěl silnými depresemi, neskrýval po odhalení svého nového já slzy dojetí. Celá transformace byla natočena na video, které se stalo virálním hitem.

Video je staršího data, virálním hitem se stalo až nyní

„Můj bože, to je neuvěřitelné. Jsem to opravdu já? Jsem tak jiný. Nikdo mě takhle nepozná,“ neskrýval José své nadšení. Kameraman s nově zrozeným mužem vyrazil i do ulic, aby natočil reakce lidí na jeho opravdu povedený vzhled. Kromě nového sestřihu a barvy dostal José, místními přezdívaný Joseto, i módní oblečení, které z něj udělalo opravdového „fešáka“.„Joseto" neskrýval své nadšení

Mnoho místních, kteří bezdomovce znali, projevilo údiv nad jeho proměnou, někteří jej objali, jiní přidali poznámku „A kde máš své Ferrari?“. Video bylo natočeno ve městě Palma už v roce 2015, virálním hitem se stalo až nyní. José už má dnes sice zase zpět své šedivé vlasy, ale zůstává hladce oholen a snaží se najít si dobrou práci.


Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek