KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Boxerka políbila při předzápasovém focení soupeřku, ta jí oplatila fackou

Kdo si myslel, že ženský box je mírnější než ten mužský, toho následující video vyvede z omylu. Již tuto sobotu se odehraje v Norsku očekávaná boxerská bitva mezi zatím neporaženou Norkou Cecilií Brækhusovou a Švédkou Mikaelou Laurénovou. Událost budí velká očekávaní a jakékoliv rozhození soupeřky přijde vždy vhod. Třeba i nečekaným polibkem.

...

Laurénová překvapivé gesto udělala během typického očního pózování pro fotografy před zápasem. Po více než desetivteřinovém upřeném pohledu do očí Brækhusové Švédka vzala situaci do svých rukou a políbila Norku na rty.

Brækhusová však instinktivně zareagovala a vlepila sokyni menší facku. Koneckonců má za sebou jedenatřicet výher a žádnou prohru, tak si nemůže nechat nic líbit.

Obě sportovkyně se „incidentu“ zasmály, v sobotu to již taková legrace ale nebude. Poslední zápas mezi nimi proběhl už v roce 2010, kdy Laurénová prohrála technickým KO. Nyní však slibuje Brækhusové lítou bitvu a jak se ukázalo na focení, můžeme od ní čekat rozhodně zajímavé věci…

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek