KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Důkaz o existenci duchů? Ve škole z 19. století dost možná straší

Správci školy Deerpark v irském Corku si lámou hlavu nad nevysvětlitelnými poruchami a pohyby, které v budově zachytila bezpečnostní kamera. Záhadné video ukazuje, jak se ve škole samy od sebe otevírají a zavírají dveře, skříně nebo jak se pohybuje nábytek. 

...

Lidem se v místě podivných jevů dělá husí kůže

Ředitel školy Kevin Barry uvedl: „Byli jsme upozorněni na podivné pohyby ve škole a tak jsme se rozhodli zjistit, o co se jedná. Stalo se to uprostřed noci, byli jsme překvapeni tím, co jsme na záznamu uviděli. Nevíme, co to je.“

Děje se tu něco opravdu zvláštního, protože lidem se často stává, že při procházení touto oblastí mívají husí kůži. „Je to velice zajímavé. Jeden z našich učitelů si sem pravidelně bere svého domácího mazlíčka, ale tomu se nikdy nechce jít tímto směrem,“ uvedl ředitel.

Barry řekl, že neví, jestli někdo ve škole postavené roku 1828 jen nezinscenoval „velice dobře provedený žertík.“ „Já jsem skeptik, ale řekl jsem si, že dáme video na náš Facebook, jednoduše proto, že nevíme, zda se jedná o nějaký žert. Hraje si s námi snad někdo?“ zeptal se ředitel.


Kamery s pohybovým senzorem nezachytily žádného člověka, který by se do školy dostal

„Je to stará budova, která už toho hodně zažila a má za sebou dlouhou historii. Lidé ve starých budovách vždycky slyší podivné zvuky, ale je to poprvé, co jsme něco divného viděli na vlastní oči,“ uvedl Barry.

„Často jsme naráželi na rozházené papíry, ale nikdy jsme nevěděli, proč tomu tak je. Předpokládali jsme, že je to práce studentů,“ pokračoval ředitel, který uvedl, že žádné další kamery s pohybovým senzorem vedoucí do místa podivných úkazů nebyly předpokládaným „poltergeistem“ spuštěny.

„Jelikož máme zavedeny pohybové senzory, měli bychom být schopni odhalit lidi, kteří do této oblasti přicházejí, ale to se nestalo,“ dodal.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek