KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Milionář najal striptérky na oslavu narozenin 12letého syna

Sociální sítě zaplavily pobuřující záběry teprve 12letého chlapce, který byl na oslavě svých narozenin obklopen striptérkami, jež mu objednal jeho vlastní otec. Klip byl zveřejněn na YouTube s tím, že se jedná o narozeninovou párty, kde měly být striptérky překvapením. 

...

Milionář chtěl zřejmě ze svého syna udělat muže

Ve videu je vidět oslavenec, který na sobě nemá tričko a v jedné chvíli je doslova obklopen spoře oděnými ženami. Jedna ze striptérek pak položila chlapcovy ruce na prsa druhé striptérky a v další chvíli jedna z žen povzbudila chlapce k tomu, aby s ní tančil.


Foto: Daily Mail

Ve videu je také vidět muž, který vše pozoruje. Nejspíš se jedná o chlapcova otce. Není známo, kde se tento vzhledem k věku oslavence opravdu nevšední narozeninový večírek konal. Podle televizního kanálu Estrella TV, který běží v USA ve španělštině, otec doufal, že udělá ze svého syna muže.

Podle některých názorů se jedná o sexuální zneužívání dítěte

Místo toho se však zdá, že se chlapci přítomnost striptérek příliš nelíbí. Mnozí komentující video hrubě odsoudili a někteří podotkli, jak moc by byla celá situace odlišná, kdyby ve videu figurovala 12letá dívka a kolem ní by byli mužští striptéři.

Podle některých kritiků se dokonce jedná o sexuální zneužívání dítěte s tím, že otec svou rodičovskou roli zjevně vůbec nezvládá tak, jak by měl.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek