KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

​VIDEO: Místo slávy smrt. Čínský kaskadér natočil svůj pád z mrakodrapu, na jehož vrcholu se snažil posilovat

26letý odvážlivec Wu Yongning doplatil na svou zálibu ve výškovém lezectví. Ačkoli se mu podařilo vylézt na vrchol 62patrové budovy, na jejím vrcholu mu byla osudná snaha o natočení virálního videa.

...

Wu Yongning, který se proslavil svými šílenými kousky ve vysokých výškách, se na vrcholu prvního čínského mrakodrapu pokoušel posilovat tak, že se přitahoval na římsu budovy. V určitý moment se mu však nepodařilo vyšvihnout se zpět a jeho vlastní kamera zaznamenala jeho pád poté, co se vysílený muž pustil.

Yongningova přítelkyně pro místní televizi potvrdila, že se muž zřejmě pokoušel získat peníze, které by mohl přinést jako věno jejím rodičům při žádosti o ruku. 

Za pořízení obdobného virálního videa měl totiž získat okolo 270 000 korun, kterážto částka odpovídala jeho představám o daru dívčině rodině. 

Policie již potvrdila, že byl pád nehodou a vyloučila jakýkoli úmysl či cizí zavinění.


Výšková budova Huayuan International Centre, ze které mladík spadl.

Yongning se měl dostat na vrchol budovy výtahem a následně pomocí vlastních sil. Podle jeho přítelkyně před svou smrtí vylezl alespoň 20 pater.

Mladík provozoval webovou stránku Volcano, kde měl přes 1 milion odběratelů a 300 videí s podobnými extrémními kousky, za které dostával od fanoušků finanční příspěvky. Dříve se rovněž věnoval kaskadérské a komparzní práci v činských filmech.


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek