KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Muž předávkovaný Viagrou pobíhal nahý po letišti a po všech házel své výkaly

Muž jménem Steve Cho (27) z New Yorku musel být zadržen šesti letištními bezpečnostními zaměstnanci poté, co začal po letišti v Thajsku pobíhat nahý a házet kolem sebe své výkaly. Nešťastník takto reagoval na tabletky Viagry, kterých zřejmě spolykal až příliš mnoho. 

...

Muž ničil zboží v obchodech

K incidentu došlo na letišti v thajském Phuketu poté, co se muž z New Yorku předávkoval Viagrou. Steve Cho začal pobíhat po letišti zcela nahý, rozbíjet zboží v obchodech a pokřikovat nesmysly. Krom toho ještě začal po okolních lidech házet své vlastní výkaly, načež musel být „odchycen“ místními bezpečnostními pracovníky.


Foto: Metro

Jeden ze svědků jménem Wannee Ming (28), uvedl: „Byla to ta nejstrašnější a nejnechutnější věc, jakou jsem kdy na letišti viděl. Držel jsem se od toho muže dál pro případ, že by někoho napadl.“

„Zaměstnanci letiště se snažili předávkovaného muže uklidnit, mluvili s ním, ale on je ignoroval. Byla to opravdu ošklivá situace. Bezpečnostní pracovníci však muže nakonec zvládli, udělali dobrou práci,“ dodal svědek.

Muž byl z letiště převezen na lékařskou kontrolu

Letiště ve svém oficiálním prohlášení uvedlo, že se muž přiznal k tomu, že měl až moc pilulek Viagry. „Kvůli kontrole nad situací a zamezení jakémukoliv nebezpečí, kterému by mohli být ostatní cestující vystaveni, se podařilo muže uklidnit, a to v turistickém středisku v prvním patře,“ stálo v prohlášení.

„Když se muž uklidnil, přiznal se, že požil příliš mnoho tablet Viagry a ztratil vědomí. Zároveň přijal odpovědnost za náhradu škod, které způsobil,“ uvedlo vedení letiště s tím, že byl Cho následně převezen do nedaleké nemocnice na lékařskou prohlídku a rutinní psychiatrické vyšetření. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek