KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Největší sportovní události roku 2017 v jedné minutě

Rok 2017 sice nebyl olympijským rokem, i tak se ale během jeho 12 měsíců stal nespočet nezapomenutelných sportovních okamžiků. Při bilancování zveřejnil britský deník The Guardian video, ve kterém shrnuje podle něj to nejvýznamnější ze sportovního roku 2017. Souhlasíte?

...

The Guardian zařadil do seznamu již lednovou tenisovou bitvu z Australian Open, ve které porazil Roger Federer Rafaela Nadala v pěti setech. 

Další položkou listu je pak únorové vítězství týmu amerického fotbalu The New England Patriots v Super Bowlu, následované dubnovým vítězstvím španělského golfisty Sergia Garcíi v turnaji kategorie Major na Masters v americké Augustě.

Z dubna pak noviny vybraly epický boxerský duel mezi Anthonym Joshuou a Vladimirem Kličkem, kde byl nakonec šťastnější prvně jmenovaný.

Červnové vítězství Realu Madrid ve fotbalové Lize mistrů je v listu samozřejmostí stejně jako čtvrté vítězství britského cyklistického vytrvalce Chrise Froomea na prestižní Tour de France.

Srpnové prvenství ženského nizozemského fotbalového týmu na Euru 2017 noviny taktéž natolik zaujalo, aby jej zařadily do žebříčku. Z osmého měsíce roku pak též nechybělo loučení Usaina Bolta se světem profesionální atletiky na šampionátu v Londýně a přestup brazilského fotbalisty Neymara do klubu Paris Saint-Germain FC. Klub za něj zaplatil takřka šest miliard českých korun. Pětadvacetiletý útočník se tak stal nejdražším fotbalistou historie.

Ze závěru roku pak The Guardian vypíchnul zisk čtvrtého titulu mistra formule 1 Lewise Hamiltona.

Další nej sportovní okamžiky roku 2017 podle The Guardianu najdete ve videu, za nás ale citelně chybí např. srpnový megazápas mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem. Co postrádáte v seznamu vy?

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek