KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Policista „sejmul“ fanouška, který běžel při závodě za cyklistou

Přiblížit se svému sportovnímu idolu může být někdy pěkně nebezpečné. Přesvědčil se o tom v Norsku cyklistický nadšenec, který v tamních horách pronásledoval při závodě mistrovství světa v silniční cyklistice předního jezdce Tonyho Martina. Pochopení pro fanouškovo nadšení neměl jeden z místních policistů, jenž běžce „sundal“ způsobem, za který by se nemusel stydět leckterý hráč amerického fotbalu.

...

Celý incident se odehrál v úzké kopcovité části trati, kdy musí cyklisté poctivě šlápnout do pedálů a nejsou tím pádem tak rychlí. Odvážní fanoušci zde mají větší šanci dostat se ke svým idolům blíž než kdekoliv jinde.

Na zveřejněném videu jsou vidět dva běžci, první z nich je však záhy zachycen dalším z přihlížejících diváků a šetrně odtažen z trati. Rychlejší z dvojice měl v pronásledování o pár vteřin delší štěstí, to mu ale rychle překazil přítomný policista. Ten rychlíka nevybíravě srazil do překvapeného hloučku lidí, kteří následkem toho také spadli na zem. 

Martin byl mezitím už o pár metrů dál, jakoby se za ním nic nestalo. Jestli byl policista za svůj čin od nadřízeného pochválen, není známo...

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek