KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Ruský kulturista si napíchal ruce vlastní růstovou směsí. Lékaři mu hrozí amputací

Bývalý voják Kirill Tereshin (21) chtěl mít ruce jako Pepek námořník. Místo cvičení však sáhl po růstové směsi, kterou si sám vytvořil. Podle doktorů mu hrozí zdravotní problémy a dost možná i amputace obou rukou.

...

21letý rodák z Pjatigorsku hrozbu lékařů o amputaci horních končetin oznámil skrze svůj instagramový účet. Přestože mu doktoři vyhrožují vážnými zdravotními komplikacemi, bývalý člen ruské armády trvá na tom, že bude v užívání své podomácku užívané růstové látky pokračovat.

Podle samotného Tereshina se jedná o jakousi vlastní verzi Syntholu. Ten se obvykle používá pouze jako pózovací olej. Mnoho kulturistů ho však v menších dávkách používá i na zvětšení svalového objemu.

Klasický Synthol je tvořen z 85 procent olejem, 7,5 procenty lidokainu a 7,5 procenty alkoholu. Tereshinova verze však obsahuje olivový olej, lidokain benzyl alkohol.


Tereshin na Instagram umístil řadu svých fotografií poté, co do svých paží látku aplikoval. Zobrazené fotografie, kterými se ruský mladík chlubí, však vypadají z běžného pohledu otřesně. Nejenže se na kůži objevují strie způsobené rychlým zvětšením paží. Na kůži se rovněž objevuje výrazná vyrážka.

Profesor Evgeny Lilin mladíka varoval, že ho v budoucnu čekají zdravotní potíže: „Ne hned, ale v budoucnu ho zřejmě čeká amputace.“


„Hrozné je, že již aplikovaný Synthol nebo jeho ekvivalent již zůstane v jeho těle dalších pět až sedm let. A to i kdyby přestal okamžitě,“ dodal lékař.

Tereshin však přestávat rozhodně nehodlá. U rukou se chce zastavit na obvodu až 70 centimetrů. Poté dle svých slov přejde na další části těla jako záda, hrudník a ramena. „Měsíc jsem si každý den dával až deset 20ml injekcí,“ popisuje Rus celý proces.


„Kdybych použil skutečný Synthol, stálo by mě to okolo 400 tisíc rublů (150 000 korun). S vlastní látkou jsem se však dostal na částku pouhých 4 tisíc rublů (1500 korun),“ pokračuje v důvodech, proč si začal míchat vlastní růstovou směs.

„Necítil jsem během růstu žádnou bolest. Tělo si prostě zvyklo,“ dodává.

„Během měsíce jsem získal 106 tisíc odběratelů na Instagramu. Chtěl bych získat více než 1 milion odběratelů a přestat pracovat. Líbí se mi, že mě lidé poznávají,“ dodává mladík s tím, že zvažuje nabídku z pornoprůmyslu.


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek