KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Rybáři se skokem do vody jen těsně vyhnuli přijíždějícímu motorovému člunu

Jestli někdo může mluvit o štěstí, pak jsou to rybáři z Oregonu, kteří jen o vlásek unikli možné smrti. Skupinka lovců zachytila okamžik, kdy musela skočit do vody, zatímco na ni mířil motorový člun. 

...

Jeden z rybářů požaduje odškodnění v hodnotě necelých 8 milionů Kč

Motorový člun patřící Marlinovi Lee Larsenovi se v srpnu loňského roku srazil s rybářskou lodí poblíž ústí řeky Columbie v americkém Oregonu. Nyní se objevily záběry z celého incidentu, které ukazují neuvěřitelné štěstí tří rybářů - Christophera McMahona (46), Roni Durhamové (57) a Bryana Maesse (47).


Maess, který je majitelem rybářské lodi, zažaloval Larsena s požadavkem na odškodnění v hodnotě 372 000 dolarů (7,6 milionu Kč) kvůli svým zraněním. Do dneška totiž musí nosit kolenní ortézu a má problémy s viděním.


McMahon a Durhamová mají v plánu žalovat Larsena odděleně poté, co při incidentu utrpěli řezné rány a podchlazení kvůli skoku do ledové vody. Durhamová tvrdí, že trpí od srážky psychologickým traumatem a že se nedokáže vrátit na loď.


Řidič motorového člunu prý používal svůj mobil

Rybáři svorně uvádějí, že se pokoušeli srážce zabránit a na kapitána motorového člunu křičeli, ale kolizi se prý už nepodařilo zabránit. 


Jen pár vteřin před srážkou proto všichni tři členové posádky naskákali do chladných vod řeky, zatímco k nim motorový člun mířil.


Larsen (75) uvedl, že si rybářské lodi z místa, kde se seděl, nevšiml, ale rybáři vypověděli, že ho viděli, jak za jízdy používá svůj mobilní telefon. Larsen však toto obvinění popřel, stejně jako obvinění z bezohledné jízdy, ohrožení i útoku čtvrtého stupně. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek