KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Video s agresivním migrantem zesměšňujícím švédské policistky obletělo celý svět

Virální video ze Švédska zachycuje tři policistky, které se neúspěšně snaží zvládnout rozzuřeného žadatele o azyl. Během několika dní posbíralo na YouTube a sociálních sítích několik desítek milionů zhlédnutí.

...

Po policejním autě házel kamení

Tři pravděpodobně neozbrojené policistky byly povolané k zásahu proti agresivnímu žadatelovi o azyl ve Švédsku. Tento doslova groteskní výstup byl zachycen na kameru zřejmě přímo z budovy přilehlého azylového centra.

Video minulou neděli na Facebooku sdílel Švéd Mikael Nyren a během necelých 12 hodin mělo více než 2,2 milionu zhlédnutí. Následně bylo zveřejněno i na YouTube, kde si jej prohlédly další miliony lidí.

Záběry pořízené pravděpodobně z okna blízké budovy azylového centra ukazují, jak vousatý migrant začal po příjezdu policistek házet po jejich autě kamení a vulgárně je urážet. Následně tento agresivní muž jednu z nich – blondýnu s dlouhým copem – udeřil a srazil na zem.

Policistkám na pomoc přiběhl další muž, který se rovněž snažil násilníka zklidnit, ale ani jemu se to nepodařilo, stejně jako ještě jednomu přítomnému policistovi. Jedna z policistek se snažila zakročit s obuškem, ale nebylo jí to nic platné.

V poklidu se vrátil do azylového centra

Čtveřice policistů nakonec vzdává svoje další pokusy o zadržení migranta, nechává ho dále házet kameny na své auto a následně i poklidně odejít do azylového centra.

Na pozadí záznamu jsou zřetelné mužské hlasy přihlížejících, kteří se hlasitě smějí tomu, jak se policistky neúspěšně snaží agresivního mladíka zpacifikovat, zatímco on jim údery vrací a tu a tam ještě hodí na čelní sklo jejich policejního vozu další kámen.

Odkazy na video si na sociálních sítích posílají miliony lidí po celém světě. Dle komentářů a reakcí je pro ně obtížně pochopitelné, k jakým absurdním koncům spěje genderová politika ve Švédsku. Od roku 1990 zde totiž platí pravidla rovnoměrného zastoupení mužů a žen v zaměstnání. Švédská policie je kvůli tomu nucená do svých řad přibírat stále nové a nové ženy.


Autor: jil

Zdroj: Info Wars

Foto: YouTube

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek