KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Senzační video málem stálo muže život, náraz vlaku přežil jen se štěstím

Indický muž jménem Shiva dostal skvělý nápad. Chtěl trochu oživit své sociální sítě, možná poslat něco „cool“ přátelům přes Snapchat a co život nechtěl – zrovna když pátral po vhodné scenérii, ve které by video pořídil, zahlédl blížící se vlak. Jak pokus o video dopadl, posuďte sami.

...

K natočení videa došlo v jihoindickém městě Hyderabad. Shiva se postavil ke kolejím zády k blížící se lokomotivě a s úsměvem začal točit na svůj mobil.

Jeho odhad vzdálenosti od kolejí, šířky lokomotivy a její rychlosti však nebyl příliš úspěšný. Lokomotiva do něj tedy zezadu narazila a poslala ho i s telefonem k zemi.

Jak se ukázalo později v nemocnici, měl Shiva obrovské štěstí, že mu přední část lokomotivy dala pouze „facku“, která jej odhodila stranou a neskončil pod jejími koly. Z neúspěšného pokusu o video tak vyvázl jen s poraněnou hlavou.

Na videu je slyšet, jak se strojvedoucí snaží zvukovou signalizací Shivu varovat, který je však naprosto konsternován svým skvělým záběrem a o blížícím se nebezpečí vůbec netuší.

Další osoba, která zřejmě stojí poblíž, jej zřejmě také varuje, ale Shiva jen odpoví „počkej“ a dál točí – zřejmě odhodlán za každou cenu svůj roztočený „majstrštyk“ dokončit působivým průjezdem vlaku.

Indie se pomalu, ale jistě stává světovým lídrem v úmrtích, ke kterým došlo při snaze obětí pořídit si zajímavé selfie. Podle NDTV se 60 % všech takových úmrtí, ke kterým došlo mezi březnem 2014 a zářím 2016, odehrálo právě v Indii.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek