KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Tatér potrestal mladého zloděje vytetováním nápisu „jsem zloděj“ na jeho čelo

Teenager z Brazílie, který byl při krádeži přistižen tatérem, musí nyní na čele nosit potupný vytetovaný nápis, který říká „jsem zloděj“.

...

„Jsem zloděj a zoufalec,“ napsal tatér

Brazilský tatér jménem Maycon Wesley zahnal mladíka, který měl údajně ukradnout jízdní kolo muži s amputovanou nohou, do úzkých, když ho posadil do křesla a natočil, jak mu do čela vrývá zahanbující slova.

Celý nápis na mladíkově čele v portugalštině zněl „Eu sou ladrão e vacilão,“ což v překladu znamená „Jsem zloděj a zoufalec“. Po dokončení své práce se tatér mladíka drze zeptá, zda si tvorbu tetování užil.

Dle zpráv tamních médií je mladík, který v rukou tatéra vypadal velmi zděšeně, od daného incidentu, který se odehrál v pátek 9. června, nezvěstný.

Jakmile se Wesleyho video, které se rychle rozšířilo po internetu, dostalo k rodině chlapce, ihned oba muže, kteří ve videu figurují, nahlásila na policii.

Policie následně Wesleyho a jeho kamaráda jménem Ronildo Moreira de Araujo, jehož hlas lze ve videu také slyšet, zadržela a obvinila je z mučení. Jak Wesley, tak Araujo uvádí, že chlapce po dokončení tetování propustili a neví, kde se momentálně nachází.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek