KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Wrestler skočil během tiskové konference po soupeři, ten po něm mrštil stůl

Ve wrestlingu sice mohou být zápasy předem domluvené, i tak jsou ale souboje mnohdy drsná podívaná. A neplatí to jen o wrestlingovém ringu. Na předzápasovém setkání s novináři si to nedočkavě „rozdali“ wrestleři Chris Jericho a Kenny Omega, které čeká pravý zápas až na začátku příštího roku.

...

Takovou tiskovou konferenci Japonsko ještě nezažilo. Právě tam se totiž v Tokiu 4. ledna v rámci jedné z největších wrestlingových událostí příštího roku odehraje očekávaná bitva mezi Jerichem a Omegou.

Americký profesionál Chris Jericho právě odpovídal na dotaz novinářky, když se k němu napřímo přiřítil jeho budoucí soupeř, kanadský šampion Kenny Omega, přezdívaný „The Cleaner“.

Omega nejprve Jericha nekompromisně povalil na zem za stůl, kde do něj začal bušit rukama. To už se k dvojici dostali novináři, kteří začali se stejnou vervou celý „předzápas“ fotografovat.

Po chvíli se oba od sebe podařilo odtrhnout, čehož ihned využil Jericho a hodil po Omegovi stůl. Nábytek, za kterým ještě před pár vteřinami seděl, ale zasáhl i některé přítomné novináře.

Ti se pro jistotu klidili Jerichovi z cesty a dali pro změnu jemu šanci zbít Omegu. Jericho neváhal a poslal Kanaďanovi pár pěkných ran. Omega se však probral a nastala nepřehledná přetahovaná, kdy se až po chvíli podařilo oba borce definitivně oddělit.

Za vzájemného pořvávání pak byli oba odvedeni ze sálu, ve kterém zůstali jen nevěřícně zírající žurnalisté.

Ať již byla celé scénka domluvena, nebo ne, jedno je jisté - zápas mezi wrestlingovými borci bude cokoliv, jen ne nudný.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek