KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

​Vrah koček odsouzen k 16 letům vězení. 18 zvířat zabil, jedno měl „znásilnit“

26letý Robert Farmer byl vrchním soudem v Santa Claře odsouzen k šestnácti letům vězení poté, co se přiznal, že unášel a mučil kočky. Celkem měl unést 21 zvířat, z nichž 18 zabil.

...

Řada zvířat se nenašla

Podle expertů, kteří se případem zabývali, měl Farmer jednu ze zabitých koček dokonce sexuálně zneužít.

Muž činy spáchal před dvěma lety v kalifornském San Jose. Policie ho zatkla poté, co ho v říjnu 2015 našla spícího v autě s mrtvou kočkou v palubní desce a chlupy ve zbytku vozidla.

Zvířata mizela v oblasti Cambrian Park v srpnu 2015. Řada zvířat byla nalezena mrtvá, dvě byla nalezena v popelnicích.

Identifikován bezpečnostní kamerou

Policii nasměrovala k zatčení nahrávka z bezpečnostní kamery, která ukazovala mladého muže unášejícího sedmnáctiletou kočku jménem GoGo. Místní muže identifikovali jako Farmera. Zvíře bylo jedním z těch, které se již nepodařilo najít a jeho majitelka byla soudu přítomná.

„Konečně se můžeme rozloučit se všemi našimi kočkami, které byly touto tragédií zasaženy,“ řekla majitelka Miriam Petrova NBC News.


Farmer se u soudu přiznal k 21 jedna činům vůči zvířatům. Celkem měl unést 21 koček, z nichž 18 zabil a tři zranil. Muž měl být během únosů pod vlivem drog. 

V dopise, který před soudem přednesl jeho obhájce, se majitelům zvířat omlouval a svou vinu přijal: „Mám pocit jako by tyto činy spáchal jiný člověk, ale vím, že jsem to byl já. Nedokáži to vůbec přijmout. Unesl jsem členy cizí rodiny. Že jsem nebyl při smyslech není omluvou.“

Farmer byl nakonec odsouzen k 16 letům vězení se zákazem vlastnit zvíře deset let po vykonání rozsudku a přibližovat se k místu, kde zvířata unášel.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek