KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Z MMA mlátičky hvězdou ženského wrestlingu. Bojovnice Ronda Rousey mění ring

Profesionální MMA bojovnice si ke svým 31. narozeninám nadělila změnu profesní dráhy. Bojové rukavice vymění za pohazování wrestlingovými zápasnicemi.

...

K potvrzení Rondy Rousey jako nové akvizice wrestlingové organizace WWE došlo během prvního ženského Royale Rumble. Rousey se objevila na scéně za doprovodu písně Bad Reputation zpěvačky Joan Jett a zatímco její budoucí soupeřky zůstaly jen šokovaně zírat, publikum začalo šílet.

Ronda Rousey není ve světě sportu považována za ženské ořezávátko. Kromě toho, že do roku 2015 vládla ženským bojovnicím v MMA, se jedná o držitelku bronzové medaile z Olympijských her, dvojnásobnou vítězku Panamerického mistrovství a vítězku Panamerických her. Všechny ceny získala jako úspěšná judistka.

Ke změně profesní dráhy se Rousey odhodlala poté, co přišla o svůj vítězný UFC pás. O ten nejdříve přišla s američankou Holly Holm, se kterou prohrála nečekaně po 4 minutách v ringu. Návrat na výsluní se pak nepovedl se soupeřkou Amandou Nunes, který skončil technickým KO po pouhých 48 vteřinách.


„Tohle je teď můj život. Wrestling je pro mě do budoucna prioritou. Nepřišla jsem si pro snadné peníze, nedělám to pro publicitu. Když jsem se poprvé setkala s Triple H (legendární wrestler a hvězda WWE, pozn. red.), řekla jsem mu, že bych mohla dělat spoustu jiných a výdělečnějších věcí, které by mě tolik nebavily,“ komentovala Rousey změnu sportu.

O akvizici Rousey pro wrestling se mluvilo několik let. Především poté, co svolila k účasti v zápase společně s Dwaynem Johnsonem, jemuž v roce 2015 pomohla zpacifikovat několik soupeřů. Rousey potvrdila, že od té doby byla nápadu účastnit se wrestlingových zápasů oficiálně otevřená.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek