KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Za agresivitou islamistů jsou „pilulky hrůzy“ z Dubaje

Podle italského listu Il Giornale používají islámští radikálové pilulky, které u nich způsobují přehnanou agresivitu, odvahu a vytrvalost, která je tolik typická při teroristických útocích.

...

Pilulka hrůzy se jmenuje Captagon

Rozšířila se společně s Arabským jarem a jako elixír prodloužení a posílení revoluce přispěla k davové šílenosti a k tomu, že se islamisté dokázali obětovat při úderech armády v oblastech od Tuniska do Egypta, od Libye do Sýrie. Dnes se tato pilulka, stejně jako Arabské jaro, stala noční můrou Blízkého východu. Díky extázi, kterou amfetamín zprostředkovává, islamisté masakrují sebe i ostatní s úsměvem na tváří a prázdnou hlavou.

Důkazů je hned několik

Kurdové vyprávěli o tom, jak našli pilulky hrůzy v kapsách stovek aktivistů Islámského státu zabitých v Kobani. Podle analýzy videa s popravami několika britských novinářů americkou rozvědkou, byl popravčí Džihádi John pod vlivem amfetaminu. Dalším důkazem je i přiznání demonstrantů z roku 2011, kteří policii řekli, že dostali od organizátorů demonstrací „zázračnou pilulku“, díky které měli odvahu a sílu. Pilulku tehdy dodávali „drogoví muslimští bratři“, kteří ji dostávali z Dubaje a Kataru.

První chemické zkoušky pilulky provedla italská policie

V roce 2013 přijeli Italové do Libye, kde chtěli trénovat některé skupiny milicionářů a transformovat je do skutečné armády. Před začátkem mise byly provedeny krevní testy zúčastněných. Asi 30 % mužů mělo těžkou závislost.


Pilulka Captagon je podezřelá z toho, že dokáže transformovat do lidské mysli zvířecí dravost a fanatismus. Tyto pilulky, vyrobené v Kataru, jsou podle italské policie hlavním pohonem války a terorismu. Podle některých zdrojů islamisty k bojům vůbec nemotivuje Korán ani náboženství, ale tyto amfetaminem nabité prášky. Údajně existují i důkazy o tom, že se tabletky dostaly do Dubaje a Kataru.

Tabletky Captagon, které byly původně vyrobeny v roce 2011 laboratořemi NATO v Bulharsku, se nyní vyrábějí na Blízkém východě a na syrském území. Na začátku dubna 2014 zabavila syrská armáda auto plné tablet Captagonu a sudů se směsí na výrobu Captagonu (hydrochlorid fenetylin). Celková váha sudu s touto látkou byla 1 tuna. Léky, které způsobují euforii a snižují bolest, jsou v kombinaci s marihuanou denní potravou "džihádistů".

Pilulky hrůzy se používaly i na Ukrajině

Existují důkazy, že jeden z vůdců ukrajinského majdanu, bývalý boxer Vitalij Kličko, přivážel pod záminkou sportovních léků tyto amfetaminy jako bojové stimulanty pro demonstranty.

Tyto léky pomáhají zvyšovat pocit důvěry a zbavují potřeby odpočinku a spánku. Ve vysokých dávkách může intenzivní duševní stimulace trvat až tři dny. Dlouhodobé používání stimulantů způsobuje psychózu, halucinace, bludy a extrémní agresivitu.

V dubnu 2014 připustil starosta Kyjeva Bondarenko, že během euromajdanu se v prostorech městského úřadu vyráběly a volně za nízkou cenu prodávaly psychotropní látky. Tyto látky byly mimo jiné dodávány masovým vrahům, kteří měli na svědomí masakr v Oděse.


Masakr v Oděse - UPOZORNĚNÍ - video obsahuje drastické záběry

V průmyslově výrobním množství byly chemické látky pro výrobu Captagonu doručeny na kyjevské letiště 11. května. Přísně utajenou zásilku doprovázel důstojník CIA Richard Michael a 70 žoldáků polské PMC. Na pokyn kyjevské SBU nebyly kontejnery kontrolovány.


Autor: AlD

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek