KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Žena, která podporuje veganskou stravu, záměrně nabourala do kamionu převážejícího kuřata

„Žij a nech žít,“ zřejmě není motto ženy z Americké Georgie. Žena, která o sobě prohlašuje, že je veganka, byla tak rozčilená, když na silnici zahlédla kamion převážející kuřata, že do něj záměrně nabourala se svým vozem. Z místa poté uprchla.

...

Na místě zůstaly ženina SPZ

Judith Armstrongová (26) jela ve svém červeném autě po úseku dálnice číslo 72 v Hullu v americkém státě Georgia, když si všimla nákladního auta převážejícího kuřata. Rozhodla se ihned jednat, strhla řízení a do kamionu nabourala.

Když řidič kamionu dupl na brzdy, Judith do jeho vozu opakovaně nabourala, což její auto vymrštilo pryč. Armstrongová z místa havárie ujela, její SPZ však zůstaly na místě a tak nebylo pro policii těžké řidičku identifikovat.

K jejímu dopadení dopomohl i řidič kamionu s kuřaty, který dal policii ženin popis. Když policie přijela ke dveřím ženina bytu, nikdo neotevřel. Až při druhém pokusu se žena ozvala, na místě bylo i její pomačkané auto.


Judith Armstrongová na policejní fotografii. Foto: Twitter

Veganka nejspíš řídila pod vlivem alkoholu

Armstrongová odmítla opustit svůj byt, ale s policisty si promluvila skrze okno. Uvedla, že z místa činu ujela, protože se bála, že by přišla o svůj řidičský průkaz. Judit rovněž přiznala, že způsobila nehodu záměrně, protože je veganka a nelíbil se jí náklad, který kamion převážel.

Armstrongová popřela, že by před jízdou požila alkohol, ale uvedla, že si dala „pár panáků“, když přijela domů. Poté, co policie vydala proti ženě zatykač, se Armstrongová vzdala a následně byla vzata do vazby.

Na policejní stanici pak byla otestována její hladina alkoholu v krvi, která vykazovala 0,089 promile. V Georgii je při tom povolen limit 0,08. Armstrongová je nyní obviněna z agresivní jízdy, řízení pod vlivem alkoholu a nespolupráce s policií.


Autor: ElS

Zdroj: 11 Alive

Foto: © Mario Villafuerte / AFP

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek