Bydlení

Pět kuchyňských trendů: Podívejte se, co je momentálně IN dle světových designérů

Trendy se mění nejen v módě, ale i v interiérovém designu. Nápady na renovace, obnovy zda zařízení zahrnují nesmrtelnou bílou, luxusní mramor či nestrarnúcu klasiku – dřevo.

Nesmrtelný industriální styl
Industriální styl je v podstatě průmyslovým stylem. Sahá do období 19. století. Jde však o nadčasovou záležitost, která hlásá momentálně obrovský návrat. Skvělé je, že jeho hlavním úkolem je zachovat typický vzhled původního interiéru. No a v kuchyni vypadá tato klasika více než skvěle.

Bílá s barevným akcentem
Bílá v kombinaci s černou je prostě nesmrtelná. Pokud tyto dvě barvy sladíte s jemností a citem pro detaily, dosáhnete opravdu výjimečné srdce domova, kterým kuchyň nepochybně je. Skvěle se k ní hodí stříbrné či zlaté solitéry. Těmi rozhodně nešlápnete vedle.

jemný minimalismus
Pokud patříte mezi milovníky minimalismu, designéři mysleli i na vás. V tomto případě však nemusíte zůstat pouze u bílé. Perfektní volbou je šedá, či světlehnědá. Dokonce i vzájemně vytvářejí tyto dvě barvy ideální celek. Docílíte tak jemný vizuál vaší kuchyně, ve kterém má vše své místo.


Tip redakce: Vylaďte interiér svého domu k dokonalosti.