Rady a Tipy

Vyzkoušejte opojné vůně nových aviváží Silan Naturals

Oblíbená značka aviváží Silan Aromatherapy+ společnosti Henkel se mění na Silan Naturals. Složení nových aviváží Silan Naturals obsahuje 99 % složek přírodního původu, jsou bez silikonů, barviv a mikro plastů. V každé láhvi se ukrývá nová unikátní složka rostlinného původu, která změkčuje oblečení během praní a parfémy, které jsou biologicky rychleji odbouratelné. 

V řadě Silan Naturals jsou k dispozici tři varianty příjemných, květinových a přírodních vůní. Zatímo 

Silan Naturals Ylang Ylang & Vetiver je novinka inspirována kombinací exotických vůní rostliny Vetiver, která byla populární zejména ve starověké Indii, kde věřili že slouží jako uklidňující prostředek a Ylang Ylang, tropického rychle rostoucího stromu pocházející z tropické Asie a Austrálie, Silan Naturals Peony & White Tea je něžná a přírodní vůně vycházející z kombinace oblíbené pivoňky a bílého čaje. 

Trio vůní doplňuje přírodní a harmonická varianta obohacená o kokosovou vodu a minerály, kterou v obchodech naleznete pod názvem Silan Naturals Coconut Water & Minerals. 

Opojné vůně a speciální formule ukryty v každém balení Silan Naturals se postarají o dlouhotrvající hebkost každého kousku vašeho prádla. Používáním aviváže bude vaše oblečení nejen hebké na dotek, ale i mnohem měkčí, což usnadní následující proces žehlení.