Pro ženyRady a Tipy

Vypadávání vlasů má řešení!

Vypadávání vlasů umí potrápit a snížit sebevědomí. Neustálé reklamy modelek s bohatou kšiticí a magazíny, které tvrdí, jak jednoduché je mít krásné vlasy, potřebě mít nějaký vlasový mindrák moc nepřidají.  Přáním snad každé ženy je bohatá vlasová kštice jako z reklamy. Není se čemu divit, příroda to zařídila tak, aby skrze pokožku hlavy byly vyplavovány feromony, které přilákají muže. Proto jsou přirozeně zdravé lesklé vlasy plné objemu atraktivnější.

Poraďte se

Je smutné, že 89 % žen, které se potýkalo s vypadáváním vlasů, to více jak dva roky nesdělilo svému partnerovi či rodině a 49 % z nich mohlo větším problémům předejít časným řešením. Je pochopitelné, že jakákoliv nespokojenost s vlasy může být choulostivou záležitostí. Nicméně, trvalá nespokojenost ze svého zevnějšku může časem zvyšovat stres v těle, který ovlivňuje hormony přímo spjaté s růstem vlasů. Tímto způsobem se z původní banality může vyklubat závažnější problém jako například vypadávání vlasů ve větší míře.

Je zbytečné se vystavovat jakémukoliv stresu a být nespokojená, když řešení je prosté. Nechte si poradit od profesionálů, stejně tak jako kdybyste měla zdravotní problém a šla k lékaři.  Kadeřníci jsou ve směs lékaři vlasů. Denně jim rukama projde nespočet lidí a je skoro 100% šance, že se již s podobným problémem setkali.  Díky expertíze kvalitního kadeřnictví můžete ušetřit měsíce, možná i roky hledání ideální péče nebo léčby. Mohou se k vám dostat informace o procedurách jako je plazmaterepie nebo mezoterapie, které rapidně pomáhají s růstem vlasů. Jedná se o stimulaci vlasových folikul a dodání jim potřebných látek, které padání vlasů zastaví.  Nicméně se může jednat o banalitu jako špatný výběr vlasové kosmetiky, doporučení podpůrného řešení v podobně brazilského keratinu, hormonálního problému či genetiky.

Kvalitní péče

Špatná volba vlasové kosmetiky je častým důvodem vlasů bez života, padání vlasů a roztřepených konečků. Používání nevhodných produktů může podráždit pokožku, dokonce i v některých případech vlasy spálit. Nehledě na fakt, že některé chemikálie opět ovlivňují hormony a mohou být velkým faktorem ve vypadávání vlasů. Kvalitní vlasová kosmetika vybraná v kadeřnictví na míru vašim potřebám bude udržovat vlasy v dobré kondici.

Extra péče

Dodržování postupů navržených ve vašem kadeřnictví přináší ovoce až s časem. Je důležité si pamatovat, že vlasy rostou v průměru 15 cm za rok, proto nemějte v této oblasti přehnaná očekávání. Pokud jsou vlasy dehydratované, začnou se lámat v půlce jejich délky, což může působit jako vypadávání vlasů ve větší míře. V takovém případě je důležité dobře pečovat o každý vlásek. Potřebnou hydrataci mohou dodat speciální masky nebo aplikace brazilského keratinu. Brazilský keratin má schopnost obnovovat vlasovou strukturu uvnitř vlasu, vyhladit vlasy na povrchu a tím jím dodat lesk. Vydrží až 8 měsíců, což se postará o to, aby vám aspoň z části vlasy dorostly.