Rady a Tipy

Pálení vonných svíček má něco do sebe! Kde hledat skutečnou kvalitu?

Také milujete pálení vonných svíček? Díky nim nám to pak doma vždycky tak příjemně voní. Svíčky vykouzlí nádhernou atmosféru a hravě s nimi podtrhneme výjimečnost daného okamžiku – ať už toužíme po troše romantiky nebo se jen chceme uvolnit ve vaně plné horké vody a bublinek. Hledáte pro sebe kvalitní vonné svíčky, které předčí vaše očekávání?

Ne všechny svíčky se pyšní přízviskem kvalitní

Když se rozhlédnete po nabídce, rázem zjistíte, že trh je doslova zaplaven vonnými svíčkami. Liší se velikostí, barvou, tvarem a samozřejmě také vůní. Ne všechny jsou ale kvalitní a stojí za pozornost. Jak ale v tak pestré nabídce najít přesně to, co dokáže předčít vaše očekávání nejen kvalitou, ale také provedením?

Asi každému je jasné, že 100% přírodní svíčka je vždy lepší volbou nežli ta umělá. Hledáte-li kvalitu, vždy se vydejte směrem přírodních svíček, které neobsahují parafín ani další nežádoucí složky.

Ať přesně víte, co si doma pálíte

Všichni se doma chceme cítit příjemně. Chceme si zde navodit správnou atmosféru. K tomu nám hravě dopomohou právě svíčky. Hodně z nás je pálí klidně každý den. I proto je důležité vědět, co si to doma vlastně pálíte.

Přírodní svíčky neuvolňují do vzduchu žádné škodlivé látky. Přírodní vonné svíčky jsou příjemně ovoněné éterickými oleji. Vybrat si tak můžete přesně takovou vůni, která vám nejvíce voní, nebo vůně vybírejte právě podle daného okamžiku.

Užijte si společně dlouhé chvíle

Už se vám někdy stalo, že jste si doma donesli úžasnou vonnou svíčku, zapálili jste ji a najednou zjistili, že je skoro celá pryč? Pokud se tak stane u svíčky, která vám opravdu voní, pak to dokáže znepříjemnit den. Takovou vůni si přece chcete užívat co možná nejdéle!

Užijte si proto společně dlouhé chvíle velké vonné svíčky vydrží hořet až 70 hodin. A to je opravdu hodně příjemně provoněného času, nemyslíte?