Rady a Tipy

Sníte o krásné nové kabelce? Pořiďte si třeba dámskou crossbody kabelku

Modexastyl.cz se zaměřuje na neuvěřitelně stylové dámské kabelky a tašky a pánské tašky. Při pohledu na bohatý výběr si každá žena pomyslí – právě o takové dámské kabelce sním, takovou kabelku přes rameno, kabelku do ruky crossbody kabelku, kabelku a tašku – Shopperku nebodámský batohči dámský batůžek chci! A pánové? Ti se mohou vybavit třeba stylovou pánskou taškou přes ramenonebo koženou pánskou taškou. K tomu ještě elegantní pánská kožená peněženka a pánský opasek a je tu muž jak ze škatulky.

Muži jsou inspirací pro ženy; ženy pro muže

Určitě není žádnou novinkou, že se mnohé ženy rády inspirují pánským šatníkem. Ať už jsou to košile, kravaty nebo různé vesty a vestičky. Pro muže se stává svět jejich ženských protějšků také inspirací. Ne snad, že by svůj šatník hodlali oživit sukněmi, ale pánská taška přes rameno si dnes naprosto v ničem nezadá s dámskou kabelkou přes rameno.

Znáte mužské kabelky? Ne? No přece tašky přes rameno

Kabelku ve stylu červeného psaníčka u mužů nehledejte. Jsou to právě pánské tašky přes rameno, které pánové oficiálně nazývají kabelkami. Na rozdíl od těch dámských se vždy jedná o sportovnější typ pánských tašek. Do těchto „kabelek“ se, stejně jako do manažerských tašek, většinou vejdou důležité papíry i notebook. Tato pánské tašky, stejně jako mnohé pánské peněženky a pánské opasky překvapí svou elegancí.

Elegantní funkční dárek, který potěší a poslouží

Internetový obchod modexastyl.cz se kromě peněženek a klíčenek, orientuje zejména na pánské tašky a dámské tašky. Udělejte radost svému protějšku dámským batohem či dámským batůžkem, slušivou crossbody kabelkou, kabelkou a taškou – Shopperkou, kabelkou přes rameno, dámskou peněženkou nebo třeba pánskou taškou, pánskou koženou peněženkou a pánským opaskem. Kvalitním dárkem z e-shopu modexastyl.cz totiž rozhodně nikoho neurazíte.