Pro ženy

Každý volí tu nejlepší variantu. Platí to i pro dámské kabelky a tašky

Kabelka a taška, kufřík, dámská aktovka – nezbytný módní doplněk pro ženy. Co vše znamenají pro ženy a čím dál častěji i pro muže (pánské tašky)? Stylová dámská taška či pánská taška je ženský a mužský svět v malém. U žen je jedno, jestli je kabelka malá jako dámská peněženka nebo maxi velká, že se tam vejde celý majetek (třeba nákupní dámská taška, dámský batoh). Dámská taška a pánská taška – obě vyjadřují osobnost, styl a životní postoj.

S igelitkou snad jedině na nákup

Pokud potřebujete business kabelku vyberte si kvalitní, koženou, střídmou kabelku v neutrální barvě a k ní příruční dámskou tašku na dokumenty a laptop. A vy, pánové, raději jakoukoliv méně moderní pánskou tašku, jen ne igelitku! Je sice pravda, že muži si nejraději kreditní karty a klíče od bytu strkají do kapsy, ale v případě, že potřebujete odnést více věcí, kupte si nějakou příhodnou pánskou tašku a do nípánskou koženou peněženku.

Značková kvalita

Pokud je vaše oblíbená dámská taška nebo kabelka přes rameno (kabelka do ruky, Crossbody kabelka kabelka a taška -Shoperka) či dámská peněženka poškozená, nějak zničená nebo odřená, vyměňte ji. Originální kabelky stojí tisíce jen od světových designérů. Pokud na to máte, kupte si právě takovou. Je to super. Pokud na takovédámské kabelky a tašky, pánské tašky, dámské peněženky, pánské peněženky nemáte, pořiďte si novou originální kabelku do ruky (kabelku přes rameno, Crossbody kabelku , kabelku a tašku-Shopperku) a do ní pěknou stylovou peněženku od méně známých tvůrců, třeba z kvalitního internetového obchodu, jakým je modexastyl.cz. Kromě výše uvedeného v něm najdete i peněženky a klíčenky, dánské batůžky, pánské tašky a batohy, pouzdra na karty a doklady, dámské a pánské opasky, dámské sluneční brýle, šátky a šály a podobně.