Pro ženyRady a Tipy

Erotické pomůcky zahřejí v zimních večerech

Krátké dny a dlouhé noci vybízí k tomu, abychom trávili více času v ložnici. Dobrou náladu a novou energii nám kromě spánku dodají také milostné hrátky, ať už jsme v páru nebo single.

Stud skryje klávesnice

O hračkách pro dospělé už slyšel každý, ale ne všichni je mají doma. Jedná se přeci jen o trochu pro někoho choulostivé téma a v nákupu erotických pomůcek nám pak brání stud a obavy. Pokud ale toužíme po novém vibrátoru, nebo třeba voňavém lubrikačním gelu, můžeme si vybrat v klidu a soukromí domova přes internet. Máme pak čas se vše pořádně pročíst, porovnat a vybrat to nejlepší podle našich požadavků. Výběr je totiž opravdu široký a i na poli erotických pomůcek jde vývoj stále dopředu. V posledních letech se staly hitem womanizéry, stimulátory klitorisu, které jemně pulzují a orgasmus je tak zaručený do několika minut. Jedná se o skvělý tip na dárek pro ženu, ať už ho vybírá muž pro svou partnerku nebo žena sama pro sebe.

Zlepší milostný život

Stálicí jsou vibrátory, které se tradičně drží na předních příčkách žebříčku popularity. Při jejich výběru bychom se měli řídit především zdravým rozumem, protože jejich nabídka je opravdu široká. Liší se barvou, materiálem, velikostí, funkcemi i provedením, vsadit bychom alespoň pro začátek měli na průměrnost, především u velikosti. Kupovat něco, co pak bude ležet doma v šuplíku, protože to nikdo nechce používat, je zbytečné. Raději vybrat pomůcku, u které bude její používání příjemné. Pořídit si můžeme také anální kolíky, vibrační vajíčka, Venušiny kuličky a další pomůcky, které do naší ložnice vnesou svěží vítr a zaženou nudu i spánek.

Objednávka přijde ze sexshopu diskrétně zabalená, takže ani pošťačka, ani sousedi nepoznají, co je uvnitř. Můžeme si tak splnit třeba soukromé vánoční přání a do svého života i ložnice přinést trochu nového vzrušení.