Rady a Tipy

Netradiční dárek? Fotka na skle

Moderní technologie dnes umožňují přenést na sklo radost i vzpomínky. Skleněných dárků už tak není potřeba se bát, stejně jako v minulosti. Křišťálový set ani broušená váza už nejsou trendy, zato fotografie na skle je stále oblíbenější u všech generací.

Trvanlivé fotky na skle

V životě se najde mnoho okamžiků, které se nám vryjí do paměti a zůstanou tam opravdu dlouho. Jsou něčím zvláštní a jedinečné a vážou se k určité události, setkání nebo třeba místu. A i když nám vzpomínky nikdo nevymaže, rádi si je připomínáme také v jiné formě než jen přehráváním ve své hlavě. Kouzlo okamžiku umí zachytit fotografie, ty papírové ale už dnes nejsou tolik žádané, protože velmi rychle vyblednou a ztrácí svou kvalitu. Moderní technologie umožňují tisk fotografií na skleněnou desku, kde vydrží dlouho bez jakékoli změny nebo vyblednutí, takže stále vypadá jako nová.

Pro babičku i kamarády

Mnoho fotografií máme ve svých chytrých telefonech, které máme stále u sebe a každý okamžik tak lze zachytit. Málokdo z nás se už ale vrátí k prohlížení obrázků v telefonu, zatímco pokud je máme vytištěné, rádi se alespoň krátkým pohledem pokocháme a zavzpomínáme. Fotografie na skle tak může být pořád na očích. Jedná se také o originální dárek, protože fotka ve skle potěší každého, kamarády i příbuzné. Babičku tak můžeme obdarovat společnou fotografií vnoučat nebo celé rodiny, kamarádce připomeneme společně strávený čas na dovolené a partnerovi místo prvního setkání. Na skleněnou desku lze navíc kromě fotky umístit i text, datum, jména nebo třeba životní motto a vytvořit tak dárek přímo na míru.

Výjimečné okamžiky si pamatujeme a nosíme je ve svých vzpomínkách. Ty nejdůležitější ale chceme mít i na očích a při pohledu na ně se na chvilku zasnít a zlepšit si den. Fotografie na skle nám tyto okamžiky kdykoli připomenou.