Rady a Tipy

Chcete se konečně naučit perfektně anglicky? Zúčastněte se intenzivního kurzu

Angličtina patří mezi nejdůležitější světové jazyky a ovlivňuje kulturu drtivé části světa. V dnešní době se bez ní obejdete jen velmi těžko. Chcete se konečně rozmluvit, zahodit ostych a naučit se anglicky rychle? Víme, jak na to!

Letní intenzivní kurzy angličtiny

Nebudeme si nic nalhávat – úroveň angličtiny na školách je opravdu špatná…. Běžní učitelé se totiž spoléhají pouze na neustálé mechanické memorování slovíček a nekonečnou gramatiku. Zapomínají přitom na základ všeho – komunikaci a využití jazyka přímo v praxi.

Mnoho mladých dospělých (ale i lidí středního věku, a dokonce i důchodců) se přesně proto spoléhá na letní kurz angličtiny. O co se jedná?

Můžete si vybrat rovnou ze tří variant:

  • Anglický týden (po-ne), během něhož budete mít celkem 56 vyučovacích hodin.
  • Desetidenní dopolední kurz s 55 vyučovacími hodinami.
  • Desetidenní odpolední kurz s 50 vyučovacími hodinami.

Jednotlivé varianty jsou samozřejmě rozdělené podle vašich dovedností – od začátečníků úrovně B1 až po pokročilé úrovně INT5. Díky devíti úrovním si zvolíte přístup přesně podle svých schopností a přání.

Co se naučíte?

Alfou i omegou kurzu je samozřejmě intenzivní angličtina. Během kurzu si rozšíříte slovní zásobu (přibližně 300 nových slov na úroveň), vyjasníte si gramatické časy a své poznatky ihned převedete do reálné konverzace (teorie tvoří jen 20 %, zatímco praxe 80 %). Zahrajete si celou řadu životních situací a zjistíte, jak je vyřešit s pomocí jazyka. V průběhu celého kurzu se budete náramně bavit.

Výukové hodiny vedou zkušení instruktoři ze známé školy LITE, jež se výuce věnují už přes 25 let. V tuto chvíli jim rukama prošlo přes 70 000 absolventů. Na webových stránkách pod odkazem zjistíte vše potřebné a získáte zkušební hodinu zdarma.