KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
blog

Jsme první v Evropě! Nela Lisková zesměšnila českou vládu a EU... !

Máme zastupitelské centrum DNR (Doněcké lidové republiky) a konzulem je rebelka a "nepřítel státu " ( vlády) Nela Lisková !

...

V České republice vzniklo přes všechny politické tlaky a intriky vůbec první Zastupitelské centrum DNR, tedy konzulát. Je to obrovský krok vpřed pro DNR, protože tato republika dlouho usiluje o svoji samostatnost, uznání a doposud ji žádná země nepodpořila tak, jako Česká republika, respektive jedna z politiků Nela Lisková.

To, že se to ministru zahraničních věcí Zaorálkovi, který veřejně podporuje fašistickou vládu Porošenka a vrahy jako je například Savčenková líbit nebude je zřejmé. Celá česká vláda se staví na stranu Kyjeva a pak přijde Nela Lisková a podepíše s vládou DNR dohodu o mezinárodní spolupráci a stane se honorárním konzulem DNR v České republice ! No, holka má "koule" ...

Je nezbytné ovšem připomenout, že se válečnou situaci na východě Ukrajiny zabývá od samého počátku a vyvrcholením jejího angažmá je logicky krok, který vláda DNR vůči ní samotné učinila.


Postavila se proti celé vládě a EU a všechny je tímto činem zesměšnila! Zajímalo by mě, co na to říká například europoslanec Štětina, který veřejně podporuje a propaguje fašismus a nestydí se s fašistickým hnutím AZOV a jejími členy fotit a to vše pak hrdě zveřejňuje na sociálních sítích. Jak jsem zjistil podstatou činnosti Zastupitelského centra DNR je rozvíjení vzájemných vztahů a vazeb mezi oběmi zeměmi,  ekonomická spolupráce, tedy přivádět do DNR investory a kulturní a vzdělávací oblast.

Osobně si myslím, že krok Liskové a snaha pomoci DNR a její veřejný postoj je prostě nejen mediální bomba, kterou jako první zveřejnily internetové noviny Rukojmi.cz....


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek