KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

10 luxusních domů známých celebrit

Přemýšlíte někdy o tom, jak asi žijí opravdu bohatí lidé? Jaký luxus si jde vůbec dopřát? Tak se podívejte na domy amerických hvězd. Okázalá architektura, průzračné bazény i luxusní vybavení, to vše k bydlení celebrit neodmyslitelně patří. 

...

Bruce Willis

Domov tohoto herce byste našli na jedné z nejlukrativnějších adres - v Beverly Hills. Klenuté vchody, kachlová střecha i půvabné nádvoří vyřazují španělský šarm, který působí velice útulně. Uvnitř dominují stropní trámy spolu s klenutými zárubněmi, které vytvářejí dojem klasické haciendy.


Foto: Hilton & Hyland

Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston a její partner Justin Theroux pronajali tento dům v Los Angeles v roce 2012. Dům byl původně navržený v roce 1962 architektem Halem Levittem. Luxusní komplex nabízí bazén ve stylu laguny, venkovní kuchyni, dámskou i pánskou koupelnu a vinárnu s možností regulace teploty.


Foto: Zillow

Rihanna

V této rezidenci s výhledem na hory oslavila Rihanna v roce 2014 své 26. narozeniny. Dům působí opravdu monumentálně, ve vstupní hale vítá návštěvníky 9 metrů dlouhá vodní plocha.


Joshua & Co.

Beyoncé

Beyonce si tento dům pronajala v Kaiule na Havaji, aby zde mohla trávit dovolené. Dům kombinuje přírodní prvky s opravdu luxusním vybavením. Obytná plocha čítá 1 672 metrů čtverečních. Vilu kromě Beyonce navštívila i Jessica Simpson, své ano si zde při svatebním obřadu řekl také frontman Pearl Jam Eddie Vedder.


Foto: Hilton & Hyland

Eddie Murphy

Toto panství s názvem „Crown Jewel of Los Lagos“ vlastnil Eddie Murfy od roku 1998 do roku 2007. Objekt se může chlubit takzvaně nekonečným bazénem, tenisovým kurtem i hernou.


Foto: Chase International

Celine Dion

Slavná zpěvačka a majitelka ceny Grammy si tento dům nechala postavit na zakázku v bahamském stylu na Floridě v roce 2010. Nemovitost nabízí 3 bazény, mini vodní park a dokonce tudy protéká i poklidná řeka.


Foto: Joseph Montanaro

Jodie Foster

Oskarová herečka Jodie Foster si pořídila tento okouzlující dům ve španělském stylu v roce 1997. Dozajista zde strávila mnoho teplých letních večerů pod hvězdy zalitým nebem, aby si mohla užít relaxaci v odlehlém venkovním obytném prostoru.


Foto: Hilton & Hyland

Jane Fonda

Dvojnásobná držitelka Oscara koupila tuto nemovitost v roce 2000. Jedná se o ranč, který se nachází na břehu řeky Pecos a rozléhá se na ploše 930 hektarů. Kromě samotného domu se zde nachází také jezdecké centrum, penzion, srub i dům pro rančery.


Foto: Swan Land Company

Ivana Trump

Česká rodačka a bývalá manželka současného amerického prezidenta Ivana Trump si rozhodně umí užít luxus. Tento architektonický skvost si v roce 1921 postavil architekt Addison Mizner. Zámeček v maurském stylu pak pojmenoval Concha Marina a v roce 1994 jej koupila manželka slavného podnikatele dva roky po jejich rozvodu.


Foto: Fanjul Real Estate

Steven Seagal

Tento dům na samotě v přírodě se nachází v Shasta Valley v severní Kalifornii, herec zde má k dispozici více než 2 000 akrů půdy a dva obytné domy.


Foto: Chuck Nelson


Autor: ElS

Zdroj: HGTV

Foto: Joseph Montanaro

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek