KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

Konvertovala Lindsay Lohan k islámu? Její sociální sítě vyvolaly spekulace, matka je však vyvrací

Aktivita herečky Lindsay Lohan na sociálních sítích vyvolala spekulace, zda nekonvertovala k islámu. Ze svého účtu na Instagramu si vymazala všechny fotografie a svůj popis na této sociální síti změnila na zprávu v arabštině.

...

30letá herečka napsala „Alaikum salam“, což znamená „mír s tebou“ poté, co si ze svého účtu, který sleduje 5,7 milionu lidí, vymazala všechny příspěvky. Ostatní uživatelé sociálních sítí si tento čin vyložili jako znamení, že konvertovala k islámu.

„Jsem tak šťastná, že Lindsay Lohan našla cestu k islámu. Nechť ji Alláh vede a požehná jí,“ napsala jedna mladá žena na svém Twitteru. Další uživatelka napsala, že by se mohla stát vzorem: „Pokud může @lindsaylohan nosit hidžáb a snažit se být dobrou muslimkou, mohou naše sestry, které ještě pro nošení hidžábu nemají dostatek odvahy, jít v jejích stopách.“


Potenciální konvertování herečky k islámu však pro některé nemusí být až tak překvapujícím, protože již v roce 2015 byla viděna s kopií Koránu v ruce. Její vyjádření k této záležitosti tehdy znělo: „Všichni v něco věříme, a na konci je stejně vždycky bůh či duchovní rádce. V Americe mě za to ukřižovali. Udělali ze mě satana. Byla jsem špatný člověk pouze proto, že jsem držela Korán. Byla jsem velmi šťastná, když jsem odjela a vrátila se zpět do Londýna, protože jsem se ve své zemi necítila bezpečně. Pokud je islám něco, o čem se chci něco naučit, je to z mé vlastní vůle.“

Nicméně Dina Lohan, matka herečky, tyto spekulace ohledně konvertování popřela. Pro bulvární portál Gossip Cop řekla, že Lindsey si pouze dává pauzu od sociálních sítí.


Foto: Getty Images

Lohan zatím k této neočekávané změně nepodala vysvětlení, ale někteří lidé mají za to, že by mohla odrážet její nedávné přestěhování se do Dubaje.

Poslední měsíce tráví na Blízkém východě, hlavně tedy v Dubaji, kde se zúčastnila také novoročních oslav. Předtím, než vymazala všechny své příspěvky z Instagramu, zveřejnila báseň, kterou napsala o uprchlické krizi a Islámském státu.


Autor: VoZ

Zdroj: TelegraphDigitalspy

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek