KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

Novým teniskám od Adidas vydaným před Oktoberfestem neublíží pivo ani následky nevolnosti

Pokud máte v plánu navštívit letošní ročník vyhlášeného mnichovského pivního festivalu Oktoberfest, pak byste mohli ocenit novinku, s níž přišla firma Adidas. Ta představila nové tenisky, které jsou určeny přímo pro ty, jež to s pitím zlatavého moku mnohdy přehánějí. Boty jsou odolné vůči rozlitému pivu a navíc se hodí i k tradičním krojům. 

...

Tenisky jsou vybaveny speciální ochrannou vrstvou

Německá firma zacílila na obyvatele své domovské země a nabídla jim speciální obuv, která je určená nejen pro nadcházející Oktoberfest, který se bude letos konat od 16. září do 4. října v hlavním městě Bavorska. 

Zatímco se mužští návštěvníci festivalu oblékají do tradičních bavorských kalhot zvaných lederhosen a ženy do takzvaných dirndlů, k tomu všemu obouvají tradiční bavorskou obuv zvanou „haferlschuhs.“

Firma Adidas však přišla s pohodlnou novinkou, která nejen, že je odolná vůči litrům rozlitého piva i následkům nevolnosti po tomto moku, ale rovněž ladí k tradičním krojům. Limitovaná edice tenisek je vyrobena z jemné kůže vybavené ochrannou vrstvou tzv. DPBR, což je nová zkratka označující odolnost proti pivu a jiným nečistotám.


Zákazníci dostanou k botám i tradiční tuplák

Boty mají bohatou výšivku, která se podobá vzorům na tradičních bavorských kalhotách, k nimž ladí i hnědá barva tenisek. Na vnitřních stranách bot je rovněž shcovaná červeno-bílá obruba, která zase ladí k barvám tradiční košile nošené ke koženým kalhotám.


To, že jsou boty určeny především pro festival, dokazuje i slovo „prost“ vytištěné na teniskách, které znamená „na zdraví.“ Obuv je možné koupit v Německu za 200 eur, každý zákazník k nim rovněž dostane pivní tuplák pojmenovaný „mass,“ v němž se na Oktoberfestu tradičně podává pivo. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek