KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
byznys

V Německu byl otevřen nevěstinec pouze s umělými pannami

Evropou se začal šířit trend, který nabízí zájemcům sex s umělými pannami. Poté, co se jedna taková panna stala v rakouském nevěstinci populárnější, než reálné prostitutky, se jeden z německých nevěstinců rozhodl, že bude nabízet pouze neživé napodobeniny žen. 

...

Nevěstinec nabízí celkem 11 panen, některé jsou z Asie

Evelyn Schwarzová (29) provozuje v Německu nevěstinec pojmenovaný jako „Bordoll,“ v jehož názvu se schovává zažité slovo „bordel“ a „doll“ jakožto panenka. Schwarzová se rozhodla koupit celkem 11 silikonových panen, z nichž každá dostala jedinečné jméno. Pěn panen je dovezeno z Asie, Evelyn za ně utratila přibližně 2 000 eur (51 000 Kč).

Panny mají různou výšku, barvu vlasů i velikost prsou. Jedna z nich je dokonce vyrobena tak, aby vypadala jako postava z japonského anime. Evelyn rozhodně svým krokem neudělala chybu, protože panny mají obrovský úspěch. Nevěstinec denně přijme až 12 rezervací na pannu, za hodinu si účtuje 80 eur (2 000 Kč). „Pro mnohé to není fetiš, spíš cítí zvědavost,“ uvedla Schwarzová.

„Původně jsem hledala kolegyně s dobrou znalostí němčiny pro sado-maso scénu, protože pro tuto praktiku je komunikace velice důležitá. Ale nenašla jsem žádné,“ řekla majitelka nevěstince, která se nakonec rozhodla jít jiným směrem.


Panny nevadí ani manželkám zákazníků

Do jejího zařízení se nyní sjíždějí muži všech věkových kategorií z celého Německa. „70 % těchto mužů se k nám vrací,“ uvedla Evelyn, podle níž na umělé panny reagují tolerantněji i manželky daných zákazníků. Dokonce jsou často viděny, jak „čekají venku v autě, zatímco si manžel užívá sexu s umělou pannou.“ „Vnímají to jako hračku,“ vypověděla Schwarzová.

Majitelka nevěstince už však má i špatné zkušenosti, jednomu ze zákazníků se totiž podařilo rozbít nejoblíbenější pannu v podniku jménem Anna. Evelyn uvedla, že musí objednat novou. Odborníci z oblasti sexuálního průmyslu odhadují, že lidé s fetišem pro sexuální panny jsou rostoucí skupinou a očekává, že umělé ženy budou v nevěstincích přibývat.

Úspěch s pannami zaznamenal i rakouský nevěstinec Kontakthof, který pořídil k prostitutkám i dvě umělé panny, které se nakonec staly populárnějšími než reálné ženy.


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek