KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
jidlo

Muž na Twitteru odhalil tajemství KFC. Známý řetězec mu poslal nečekanou odměnu

Muže, který odhalil tajemství známého řetězce s rychlým občerstvením, čekalo na poště velké překvapení. Kromě obligátních dárkových poukazů dostal od KFC za svůj objev i grandiózní portrét.

...

Mike Edgette ze Sioux Falls v Jižní Dakotě, který byl donedávna neznámým zaměstnancem PR firmy TallGrass, učinil objev hodný opravdu jen pořádného znalce sociálních sítí. Zjistil totiž, že oficiální účet KFC na Twitteru sleduje jen 11 profilů. A těch 11 profilů je 5 členek Spice Girls a 6 mužů jménem Herb.

KFC pro svá smažená kuřata přitom používá 11 druhů koření a bylin, v angličtině tedy „11 herbs and spices“. A díky této chytré slovní hříčce se stal z Edgetta hrdina internetu, když jeho tweet k dnešnímu dni jen na Twitteru sdílelo přes 323 tisíc lidí.


Twitter: KFC

Objevu si následně všiml i samotný řetězec se smaženými kuřaty a Edgetta se rozhodl pořádně odměnit. Mike Edgette neboli „edgette22“ od KFC dostal celkem 52 dárkových poukazů v hodnotě 5 dolarů na použití v síti restaurací (celkově tedy v KFC může utratit celkem 260 dolarů, v přepočtu necelých 6000 korun). A aby toho nebylo málo, dostal od KFC děkovný dopis a vlastní portrét, na kterém je zvěčněn společně s hlavní tváří řetězce – Colonelem Sandersem.

Twitter: edgette22

Na portrétu je Mike Edgette zvěčněn, jak se v líbezné krajině nechá nést Colonelem Sandersem a drží přitom v ruce kus kuřete Kentucky. „Pokaždé, když se na obraz podívám, trochu brečím. Jsou to slzy štěstí.“, potvrdil Edgette serveru Mashable s tím, že obraz si pověsil na zeď v obýváku. 

Mike Edgette zároveň vyvrátil domněnky z internetových diskuzí, že celá kauza je jen jedna velká reklamní senzace a že spolupracuje s KFC. On ani PR firma, pro kterou pracuje, dle jeho slov s KFC nikdy nespolupracovali.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek