KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Sylvester Stallone je vyšetřován kvůli údajnému znásilnění, hvězda Rockyho obvinění odmítá

71letý herec, který vyhrál Oscara se snímkem o filadelfském boxeru Rocky Balboovi, čelí obvinění ze znásilnění, jehož se měl dopustit před téměř 30 lety. Herec jakýkoli incident odmítá.

...

„Můj klient tato tvrzení kategoricky odmítá,“ nechal se pro média slyšet Stalloneho právní zástupce Martin Singer. Ten rovněž potvrdil, že na hvězdu akčního trháku Postradatelní existuje policejní složka, ve které je vyšetřováno nahlášené znásilnění z období před 27 lety.

Informace o obvinění potvrdil i mluvčí policie v Santa Monice Saul Rodriguez, který řekl, že „policie obdržela obvinění ze sexuálního obtěžování zahrnující pana Stalloneho.“

Promlčený případ

Akt, jenž se měl odehrát na počátku 90. let, byl nahlášen úřadům v průběhu letošního listopadu.

Podle agentury Reuters je však vysoce pravděpodobné, že případ bude odložen, neboť podle kalifornských zákonů musí být podobné případy hlášeny a řešeny do 10 let po dané události.

Nejedná se o první obvinění

Stallone již dříve odmítl jiné obvinění ze sexuálního napadení šestnáctileté fanynky v 80. letech, jehož se měl dopustit společně se svým osobním strážcem.

Stallone se tak stává další osočenou osobností poté, co na veřejnost prosákl skandál producenta Harvey Weinsteina, jenž měl během své kariéry obtěžovat desítky hereček. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek