KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Na Acceleration 2014 vystoupí legendy 80. a 90. let

Jedinečnou možnost spojit auto-moto závody a hudební festival nabízí akce Acceleration 2014, na které vystoupí hvězdy 80. a 90. let v čele s Davidem Hasselhoffem, 2 Unlimited, Vengaboys či Samanthou Fox.

...

Automobilové závody a koncert v jednom

Automobilové nadšence potěší legendární Kitt, který na akci nebude chybět. Unikátní víkend plný burácení motorů, vůně žhavých pneumatik a disko hitů se koná od 4. do 6. července 2014 v areálu profesionálního závodního okruhu Slovakia Ring, který se nachází u slovenské obce Orechová Potôň (36 km východně od Bratislavy). Do Česka Acceleration 2014 nezamíří, proto je akce na Slovakia Ringu jedinečnou příležitostí i pro české fanoušky.

Příznivci aut, motorek i poctivého diska 80. a 90. let naleznou svůj pomyslný ráj na sousedním Slovensku, kde se na závodním okruhu Slovakia Ring historicky poprvé spojí motoristické závody s hudebním festivalem.

[ilustracni-foto-acceleration-2014-3.jpg]
Na diváky zde 4. až 6. července 2014 čeká víkend plný závodů nejen automobilů, ale také motocyklů. Proti sobě se postaví například motocykly EUROSTOCK 600, EUROSTOCK 1000 či automobily Legends Supercupe a netradiční závodní vozidla MW-6 PickupSeries. Chybět nebude ani exhibice úspěšného slovenského reprezentanta ve Formuli Acceleration 1 Richarda Gondy. Burácení jeho monopostu FA1 si rozhodně nenechte ujít.

[ilustracni-foto-Acceleration-2014-5.jpg]
O nezapomenutelný hudební doprovod se se svojí show postará také legendární David Hasselhoff, který na akci přijede i se svým parťákem Kittem. Zlaté songy 80. a 90. let si budete moci užít při živých vystoupeních hitmakerů, jako jsou Rick Astley, 2 Unlimited, Vengaboys, Samantha Fox, Turbo B of Snap!, DJ Sash! či Twenty4Seven, kteří vystoupí již v pátek večer. Sobotní party patří současným DJs jako W&W Otto Knows, Sunnery James & Ryan Marciano, Shapeshifter, Nifra, Alice DJ a Jacob van Hage.

Vstupenky na Acceleration 2014 na Slovensku jsou již k zakoupení, a to v síti www.predpredaj.sk.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek