KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Disneyovská herečka přiznala, že byla až do 14 let pravidelně sexuálně zneužívána

Teprve 20letá herečka Bella Thorne přiznala, že byla až do svých 14 let pravidelnou obětí sexuálního zneužívání a fyzického násilí. Herečka se přiznala po předávání Zlatých Glóbů na svém Instagramu.

...

„Byla jsem sexuálně a fyzicky zneužívána od prvního dne až do 14 let, kdy jsem dostala odvahu zavřít dveře pokoje a sedět u nich celou noc. Čekajíc, že mě někdo další znovu zneužije. Čekala jsem a čekala až to přestane, až se tak konečně stalo. Někteří však nemají takové štěstí, aby vyvázli živí. Povstaňme dnes za každou duši, která zažila podobné zacházení,“ napsala herečka na svůj instagramový účet.

Bella Thorne tak vyjádřila podporu projektu Time's Up, který si dal za cíl podporovat oběti sexuálního zneužívání v zábavním průmyslu i mimo něj.


Time's Up se dostalo do společenského povědomí poté, co ho podpořilo přes 300 hollywoodských hvězd, které kampaň propagovaly i na udílení Zlatých glóbů tím, že se ženy oblékly jednotně do černých rób, zatímco řada mužů nesla odznak kampaně.

Bella Thorne je tak další osobností, která se přiznala k tomu, že se stala obětí sexuálního zneužívání. Zdá se však, že tentokrát není vyníkem nikdo z Hollywoodu jako v případě kauz producenta Harveyho Weinsteina či Kevina Spaceyho.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek