KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Profesionální celebrita Kim Kardashian přivítala své třetí dítě, poprvé odnošené náhradní matkou

Hvězdný pár Kim Kardashian a Kanye West přivítal další dceru, kterou pojmenoval Chicago West po rodišti otce dítěte. Kardashian kvůli zdravotním komplikacím nemohla dítě odnosit sama, použila tudíž náhradní matku.

...

Kardashian se svou první dcerou North.

Kardashian s Westem pokračují ve dvouletém porodním cyklu. Jejich první dcera North se narodila před čtyřmi lety, syn Saint před 2 roky.

Kardashian během obou těhotenství trpěla zdravotními problémy. Trápily ji záchvaty a v druhém případě se jí po porodu neoddělila placenta. Z toho důvodu byla lékaři varována před třetím těhotenstvím.

Náhradní matka

Milionářský pár se proto rozhodl, že pro třetí dítě použije náhradní matku. „Doktoři řekli, že není bezpečné pro mě, ani mé dítě, abych byla znovu těhotná,“ konstatovala představitelka slavné reality show o životě Kardashianových.

„Mít náhradní matku je velmi odlišné, rozhodně to ale není snadné, jak si mnozí myslí. Lidé předpokládají, že je to lepší, protože nemusíte bojovat s fyzickými změnami, bolestí a komplikacemi při porodu, pro mě to však bylo nesmírně obtížné. Obzvlášť poté, co jsem odnosila North a Sainta,“ popsala proces Kardashian.

Kim rovněž dodala, že měla s náhradní matkou skvělý vztah a ve všem jí stoprocentně věřila. „Jsem velmi vděčná moderním technologiím, že je něco podobného vůbec možné. Není to pro každého, ale já si to absolutně zamilovala a jedná se o jeden z nejlepších zážitků mého života. Mít náhradní matku bylo velmi speciální, protože splnila náš sen rozšířit rodinu,“ dodala.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek