KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

20 krásných žen, které nevypadají na svůj věk

Zdá se, že krása některých žen se časem nemění. Je jim už přes čtyřicet a stále vypadají a cítí se na dvacet.

...

Monica Bellucci

Italská modelka je stále symbolem ženskosti a krásy. Překvapivě k tomu nepotřebuje držet žádné diety ani obcházet fitness centra.

„Miluju se příliš na to, abych se mučila sporty a hladem,“ říká sama Monica. „Milujte se a nebudete potřebovat nic, žádné přípravky ani žádné kosmetické zákroky.“


pinterest

Halle Berry

Od doby, co se stala Miss USA 1986, uběhlo více než 30 let. Stala se matkou a onemocněla cukrovkou, přesto dokáže i dnes vypadat náramně.


glamouricious

Meryl Streep

Oscarová herečka se nikdy přehnaně nestarala o svůj vzhled. Je přesvědčena, že ke své kráse a zdraví je třeba přistupovat rozumně. Jejím hlavním tajemstvím je pozitivní pohled na svět a umírněnost ve všem.


pinterest

Penélope Cruz

Sama Penélope řekla: „Nikdy jsem se nesnažila skrýt svůj pravý věk. Když se podívám na herečky, které jsou mi vzorem, vidím, že se o své roky nikdy nestaraly. Takové ženy jako Sophia Lorenová nebo Audrey Hepburnová se krásné zrodily.“


pinterest

Salma Hayek

Mexická herečka tvrdí, že se o sebe naučila pečovat už v raném dětství. Všechna tajemství jí prý prozradila její babička.

„Byla to alchymistka a kouzelnice v jedné osobě. Od ní jsem se dozvěděla všechna tajemství krásy.“


pinterest

Renata Litvinova

„Někdy se podívám na své fotky a říkám si: WOW! Jak krásně jsem zestárla!“  Ve svých letech vypadá mnohem lépe než mnoho dvacetiletých děvčat.


monochromfoto

Angelina Jolie

Herečka byla mnohokrát prohlášena za nejkrásnější ženu světa. Její plné rty, ostrý nos a dokonalé obočí, stejně jako celé tělo, je stále hodno obdivu jako před lety.


harpersbazaar

Julia Roberts

Zatímco někteří svádí hereččinu krásu na genetiku anebo dokonce botoxové injekce, ona sama mluví o vyvážené stravě a aktivním životním stylu. A hlavní věc je podle ní vyvarovat se stresu a žít klidně.


josholins

Jennifer Lopez

Jennifer dokazuje, že je stále ve výborné formě. Pravidelně se ukazuje v plavkách nebo spodním prádle. A její pozadí by jí mohly závidět i dvacítky!


pinterest

Cindy Crawford

Zatímco řada modelek končí svou kariéru ve 25 letech, supermodelka 90. let Cindy je stále neuvěřitelně žádaná.


doctissimo

Cate Blanchett

Vysoká, štíhlá, s dokonalou pletí. Není divu, že ji v roce 1999 časopis People zahrnul do seznamu nejkrásnějších žen světa. Tajemství její krásy spočívá v genetice a z radosti ze života.


sassisamblog

Gwyneth Paltrow

„A víte co? Miluji své vrásky a líbí se mi to, jak vypadám. Samozřejmě, i já jsem někdy sebekritická, ale snažím se ignorovat případné nedostatky. Vážím si svého života a roků, které jsem prožila. Vážím si také zkušeností, které jsem během nich získala.“


pinterest

Carmen Dell'Orefice

Tato modelka se těší popularitě až do dnešních dní. Překvapivě je populárnější než některé mladé modelky.


novini

Eva Mendes

Na všech fotografiích vypadá vždy přímo skvěle. Dokonce i na těch bez make-upu. Mimochodem, podle Evy samotné je úplně jedno, jak na obrazovce vypadá. Nehraje přece kvůli tomu, jak vypadá!


pinterest

Ingeborga Dapkūnaitė

Být v 50 letech fit a spokojená sama se sebou? Ano, je to možné. Nejdůležitější je podle litevské divadelní a filmové herečky obklopit se správnými lidmi a věnovat se tomu, co nás činí šťastnými.


neverojatno

Heidi Klim

Heidi si stále udržuje skvělou postavu, a tak není divu, že si tahle ex-modelka, televizní moderátorka a matka čtyř dětí našla 27letého muže.


glitter

Demi Moore

Vždy perfektně oblečená a inteligentní Demi vůbec nevypadá na svůj věk. Sama říká, že se vždy zajímala spíše o muže než o svou vlastní postavu. Historie jejího osobního života je také opravdu pestrá.


pinterest

Charlize Theron

Přes svůj věk pokračuje Charlize v budování kariéry a podepisuje milionové kontrakty s předními kosmetickými značkami. Její tajemství je aktivní způsob života: každé ráno běhá a snaží se co nejvíce chodit pěšky.


pinterest

Sophia Loren

Italská legenda Sophia Loren oslavila už 83. narozeniny. I tak si ale může dovolit výstřihy a elegantní večerní šaty.


pinterest

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek