KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

6 známek toho, že se s vámi brzy rozejde

Většina vztahů se v průběhu času mění. Ubývá romantika a přichází rutina. Pokud ale na vztahu oba pracují, mohou zůstat šťastní. Některé věci ale nelze připsat na vrub obyčejné rutině. Tyhle věci značí, že je ve vašem vztahu něco skutečně v nepořádku a váš partner se bude chtít pravděpodobně brzy rozejít!

...

Je lhostejný vůči vašemu životu a vaší práci

Každý z nás se potřebuje podělit s někým blízkým o své zážitky a starosti. Chceme si s někým popovídat, někomu povyprávět o tom, jaký jsme měli den. Někdy potřebujeme podpořit, jindy chceme sdílet zábavnou historku. Pokud nás druhý ale není ochoten nikdy vyslechnout a my z něho cítíme nezájem, měli bychom zpozornět. Tady není něco v pořádku.


Ve vztahu vládne nedůvěra

Nespokojení lidé, kteří mají nízké sebevědomí, často přenášejí své komplexy na vztah a partnera. Takové chování může být zpočátku nenápadné. Pokud ale začíná váš partner náhle organizovat a řídit celý váš život a projevuje vůči vám nedůvěru, je to jasnou známkou jeho vnitřní nespokojenosti. Můžete udělat cokoli a ve všem mu vyhovět, stejně ho neuspokojíte. Budete se chvíli trápit a nakonec se s vámi pravděpodobně stejně rozejde. A co hůř, celou vinu za rozchod svalí na vás.


Pravidelně odkládá schůzky a mívá zpoždění

V životě se dějí nepředvídatelné věci. Každému se může stát, že se opozdí, nebo že bude muset odložit plánované rande. Ale mělo by jít pouze o výjimečné případy, kdy to nejde jinak. Pokud ale cítíte, že vás partner začal bezdůvodně odsouvat stranou, odkládá schůzky s vámi, ruší společné plány a je nedochvilný, neznačí to nic dobrého.


Nechce se objímat, držet za ruce ani líbat

Zamilovaní lidé se touží toho druhého dotýkat. Nemusí si ležet v náručí 24 hodin denně, ale občas se obejmout nebo pohladit jeden druhého je naprosto normální a nemělo by to chybět v žádném vztahu. Pokud jeden z páru náhle přestane jevit touhu po dotycích, zpozorněte. Něco se nejspíš děje.


Nebere na vás ohledy a nestará se o vás

Obecně platí, že milující lidé o sebe pečují a dbají o pohodlí toho druhého. Pokud jeden z partnerů náhle přestane respektovat přání toho druhého a začíná se chovat sobecky, je to varovný signál toho, že je ve vašem vztahu něco zásadně špatně.


Není ochoten trávit čas společně

Jistě, všichni potřebujeme čas sami pro sebe, na své přátelé a své koníčky. Jestliže se ale váš partner začal zcela vyhýbat společným aktivitám a vše dělá jedině sám, není to něco, co byste měli ignorovat.


Co můžete udělat?

Pokud jste zaznamenali výše zmíněné změny v chování svého partnera, zamyslete se. Každý vztah je jiný, všichni mají nějaké problémy. Může jít o potíže, které vůbec nesouvisejí s vámi, ale někdy může za vším stát třeba jen hloupé nedorozumění.

Snažte se s partnerem promluvit, buďte upřímní a otevření. Není důvod házet hned flintu do žita. Nejprve zjistěte, co se děje. S tolerancí a trochou snahy a péče se dá ledacos zachránit.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (1 příspěvků)

Komentáře (1)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Ahoj, jmenuji se "ALLIE REYNA" Jsem z USA. Byl jsem ženatý 7 let s Rubenem. Věci začaly být ošklivé a téměř vždy jsme měli boje a argumenty. Bylo to horší v okamžiku, kdy podal žádost o rozvod ... Snažil jsem se, abych změnil názor a zůstal se mnou, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a vyzkoušel všechno, ale pořád, nic nefungovalo. Průlom přišel, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takových věcí, ale rozhodl jsem se neochotně zkusit, že jsem byl zoufalý a odešel bez možnosti volby ... On dělal zvláštní modlitby a používal kořeny a byliny ... Do 2 dnů on volal mě a byl omlouván za všechny emocionální trauma, které on mě způsobil, on se vrátil do domu a my nadále žít šťastně. co úžasný zázrak Baba Egbe udělal pro mě a mou rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým jsem se již léta zabýval Zavedl jsem ho do mnoha párů s problémy po celém světě a mají dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam venku potřebuje jeho pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoliv typu, kontaktujte Baba Egbe nyní prostřednictvím svého emailu: babaegbetemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818