KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

OBRAZEM: Podívejte se, jak vypadaly hvězdy před a po plastice

Cest ke slávě je mnoho. A ne všechny slavné osobnosti k ní dospěly pouze s pomocí vlastního talentu. Některé zvolily jednodušší, ale nikoli méně populární cestu, a slávy dosáhly prostřednictvím svého výstředního a mnohdy vskutku nezapomenutelného vzhledu.

...

Vybrali jsme deset slavných osobností, které byste před plastikou pravděpodobně vůbec nepoznali:

Caitlyn Jenner, 67 let

Jenner získal zlatou medaili při olympijských hrách v roce 1976. Tehdy vytvořil nový světový rekord. V 80. letech začal s hormonální léčbou a přeměnou v ženu. Proces byl ale přerušen, když potkal svou budoucí ženu. Manželství bohužel nevydrželo. Po rozvodu v roce 2015 Jenner veřejně oznámil změnu jména na Caitlyn a rozhodl se konečně podstoupit změnu pohlaví.


eastnews pictures 

Janice Dickinson, 62 let

Těžké dětství, drogová závislost a rakovina prsu. To je jen část z toho, čím vším si musela tato supermodelka ve svém životě projít.

Janice se rozhodla odhalit o sobě všechna tajemství a vydala knihu o svém životě a o své nesnadné cestě k úspěchu.


depositphotos eastnews

Tori Spelling, 44 let

Tori se proslavila díky seriálu Beverly Hills 90210. První plastickou operaci podstoupila už ve věku 16 let. Tehdy si nechala upravit nos. Ve dvaceti letech si nechala zvětšit poprsí.

Její operace nedopadly nejlépe. To jí ale nezabránilo najít si manžela a stát se šťastnou matkou pěti dětí.


eastnews eastnews

Ashley Tisdale, 32 let

Herečka se nijak netají tím, že podstoupila chirurgické zákroky. Tvrdí, že si musela nechat upravit nos proto, aby mohla „normálně dýchat“.

Její fanoušci si ale všimli, že kromě nosu se změnil i tvar jejich rtů a hereččina tvář ztratila své původní rysy. Je docela překvapivé, že se Ashley uchýlila k plastikám, protože i bez nich byla považovaná za skutečný sex symbol.


eastnews eastnews

Mary-Kate Olsenová, 31 let

Sestry Oslenovy bývaly od sebe k nerozeznání. Možná i to byl důvod, proč se Mary-Kate rozhodla podstoupit plastické operace. Nyní už je snadné určit, která ze sester je Mary. Změnil se její nos i její rty.


depositphotos eastnews

Lindsay Lohan, 31 let

Sláva se neodrazila jen na psychickém zdraví herečky, ale i na jejím fyzickém vzhledu. Nechala si upravit rty a změny jsou vidět i v horní části obličeje a v celkovém výrazu tváře.


eastnews eastnews

Megan Fox, 31 let

Megan žádná chirurgická vylepšení nikdy opravdu nepotřebovala, sama příroda k ní byla štědrá. Přesto se herečka rozhodla pro několik vylepšení.

Jako malá měla Megan špatné vztahy se spolužáky a marně toužila být oblíbená. Možná právě proto se sebou nebyla nikdy úplně spokojená. Rozhodla se změnit tvar nosu, zvětšit si rty, upravit lícní kosti a do kůže si nechala aplikovat botoxové injekce.


eastnews eastnews

Rumer Willis, 29 let

Dcera sex symbolů Demi Moore a Bruce Willise nebyla se svým vzhledem nikdy spokojená. Rozhodla se proto pro plastickou operaci. Nechala si zvětšit rty, změnila si tvar brady a nosu. Dnes se konečně sama sobě líbí.


eastnews eastnews

Kylie Jenner, 20 let

Známá účastnice reality show se rozhodla jít ve stopách své nevlastní sestry Kim Kardashian. Už od svých 17 let postupně mění svůj vzhled pomocí plastické chirurgie. Nechala si již změnit tvar obočí, rtů a nosu, zvětšit prsa a hýždě.


eastnews eastnews

Bella Thorne, 20 let

První operaci podstoupila Bella už v 16 letech. Tehdy si nechala upravit nos. V 17 podstoupila plastiku prsou. Mladá herečka doufá, že změny jejího fyzického vzhledu přispějí k její popularitě.


eastnews eastnews 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek