KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

Těmto 17 věcem žádný muž neodolá

Ženský sexappeal – cosi neuchopitelného a přece velmi prostého. Sexualita je v každé z nás, některé ženy jen neví, jak ji využívat. Přinášíme proto několik fint, které zvládne každá z nás, a kterým žádný muž zaručeně neodolá.

...

1) Když se dívka jemně kouše do rtu

Podobnou mimiku vídáme už u dětí: koušou se do rtu pod vlivem napětí anebo strachu, což působí dojemně. Vidí-li pak tento výraz muž na ženě, probouzí to v něm něhu a ochranitelský pud. Navíc rty budou poutat jeho pozornost.

2) Hebká pokožka

Není nic erotičtějšího než žena s hebkou kůží. Není divu, že chloupky odstraňovaly už ženy starověkých civilizací v Egyptě a v Římě.

3) Vyčesané vlasy

Upravený účes, vlasy vyčesané do drdolu nebo culíku. S takovým účesem budete vypadat elegantně a poněkud úředně, což vašemu vzhledu dodá na jisté pikantnosti. A hlavně, odhalíte krk a uši, které jsou obvykle zakryty vlasy.

4) Originální image

Jakmile muž vidí dívku, která vyčnívá z davu, láká ho lépe ji poznat. Vždyť kreativní lidé upoutávají všechny. Navíc zajímavé tetování nebo neobvyklá barva vlasů nabízí skvělé téma pro zahájení konverzace.


5) Když si oblečete jeho košili

Vezmete-li si jeho oblečení, jako byste říkala: „Chci mít tvou košili na svém těle.“ A muž za tím samozřejmě nevidí jen košili, ale i sebe samého.

6) Ohlédnutí se přes rameno

Pohled přes rameno má zvláštní tajemné kouzlo, což je důvod, proč často vidíme fotky nebo plakáty s modelkami v této póze.

7) Zase to sebevědomí!

Když do místnosti vejde žena, která o sobě moc dobře ví, že je neodolatelná, přitáhne k sobě pozornost všech přítomných mužů.

Jen pozor, ať se zdravé sebevědomí nezvrtne v aroganci. Na té není přitažlivé vůbec nic, naopak.


8) Odkrytá ramena

Holá zaoblená ramena vzbuzují silnou sexuální touhu, probouzí v muži pocit ochranitele a vyzývají ho k objetí. Výstřih odkrývající ramena působí sexy a přidává na dojmu křehkosti.

9) Krásná chůze na podpatcích

Jsou ženy, které podpatky nenávidí, i takové, které si bez nich neumí představit den. Než se rozhodnete vyrazit na jehlách do společnosti, musíte si být jisté, že zvládnete udržet elegantní a krásný krok. Jinak je všechno kouzlo vysokých podpatků rázem pryč.

10) Sexy hlas

Muže okouzlíte vysokým tónem hlasu, podobným tomu, který měla Marilyn Monroe. Lidé v její době říkávali, že na muže lépe nepůsobí ani Viagra.

11) Plné rty

Plné a syté rty – jeden z nejznámějších a nejpřitažlivějších znaků ženskosti. Rty ale nešpulte, to s největší pravděpodobností vzhledu jen uškodí.


12) Elegance

Elegance v sobě nese ideální vyváženost: Nevystavuje ženskou sexuálnost všem na odiv, ani ji neskrývá. Je spojením všeho, od způsobu držení těla, gest, až po výběr doplňků.

13) Sportovní legíny

Legíny zvýrazňují siluetu a přitahují k ní pozornost. Přirozeněji ale působí v posilovně nebo při sportování, ne v obchodním domě. Takže tady máte další důvod, proč si jít zacvičit.

14) Pihy

Pihy působí velmi žensky, bohužel mnohé ženy je berou jako nevýhodu a snaží se je zakrýt.

15) Přirozeně působící make-up

Sexuální touhu vzbudí spíše přirozená krása než silné vrstvy očních stínů a tvářenky. Muži nás pak často chválí a říkají, že jsou rádi, když nás vidí nenamalované, ačkoli my dobře víme, že máme na tváři tenoučkou vrstvu make-upu a řasy nenápadně zvýrazněné řasenkou. To ale muži nemusí vědět.


16) Brýle

Brýle přidají vzhledu na přísnosti a nedostupnosti, která muže přitahuje jako magnet. Kromě toho si lze s tímto doplňkem koketně pohrávat prsty. A co teprve pohled přes okraj brýlí…

17) Upřímný smích a úsměv

Mnoho žen se domnívá, že široký úsměv jen pokazí jejich vzhled. Ale pravda je přesně opačná. Všichni muži milují, když žena dává emoce najevo otevřeně a přímo.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek