KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

TEST: Tento test intuice zvládnou pouze 2 % lidí

Intuice je schopnost všimnout si i těch nejmenších detailů, které ostatním unikají, a učinit z nich správná a logická východiska. Intuice funguje na podvědomé úrovni, stačí poslouchat svůj vnitřní hlas a nepochybovat. Otestujte svou schopnost intuice i vy. Pouze 2 % populace tímhle testem projdou.

...

Podívejte se na následující obrázky. Co se na nich nachází?

Klikněte na obrázek a zjistěte správnou odpověď.

Výsledky


  • Správně jste rozpoznali 6-7 obrázků

Umění vám pravděpodobně nic neříká, ale zato jste zběhlí v exaktních vědách, jako je například matematika. Všímáte si i těch nejdrobnějších detailů a dokážete správně vyhodnotit situaci. Vaše rozhodnutí bývají správná. V kolektivu býváte považován za chytrého a rozumného člověka. Když někdo z přátel potřebuje poradit, přichází zpravidla za vámi.

  • Správně jste rozpoznali 4-5 obrázků

Jste člověk s širokým spektrem zájmů. Dělá vám potíže u něčeho vydržet a dokončit rozdělanou práci, jeden nápad totiž vždy brzy vystřídá další. Snadno se pro něco nadchnete, ale stejně snadno zájem i ztrácíte. Máte hodně koníčků a hodně přátel. Svůj čas trávíte rádi aktivně. Problémy dokážete hodit za hlavu a užívat si života.

  • Správně jste rozpoznali 3-0 obrázků

Detailů si příliš nevšímáte, hodnotíte věci a osoby jako celek. Jste přátelský a důvěřivý člověk, který se snadno spřátelí s druhými. Intriky vám nic neříkají, jste upřímný a totéž očekáváte od ostatních. Pravděpodobně milujete zvířata a snažíte se milovat i lidi, ačkoli tam to může být maličko obtížnější. Lidé i zvířata vás mají pro vaši povahu rádi.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek