KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

13letá dívka z Indie se stala jednou z nejmladších obětí vraždy ze cti

Teprve 13letá dívka z Indie byla zavražděna svým vlastním otcem za to, že se bavila s chlapcem. Muž svou dceru zabil tak, že jí omlátil hlavu o zeď. 

...

Otec se pokusil vraždu naaranžovat jako sebevraždu

Teenagerka jménem Radhika si před svou smrtí prošla opravdovým peklem. Její otec, který se na ní dopustil vraždy ze cti, ji před smrtí škrtil a poté jí omlátil hlavu o zeď. Když bylo tělo jeho dcery bezvládné, podpálil ho, aby smrt vypadala jako sebevražda.

K incidentu došlo ve městě jménem Nalgonde, podle místní policie muž jménem Naramisha svou dceru obvinil z toho, že zahanbila jméno své rodiny, protože se před školou bavila s chlapcem. Na likvidaci dcery se podílela dokonce i její matka jménem Lingamma, která po vražedném činu svého chotě polila tělo dívky hořlavou kapalinou a zapálila jej.

Muž se k vraždě své dcery nakonec přiznal

Po hrůzném činu zavolali sousedé rodiny policii a dvojice byla následně zatčena. Během výslechu se otec k vraždě přiznal. „Z poloviny uhořelé tělo dívky bylo nalezeno na jednom místě. Předpokládáme, že byla nejprve zabita a až pak bylo tělo zapáleno,“ uvedl vyšetřující policista Bali Gangareddy.

Přátelé popsali Radhiku jako chytrou a veselou dívku, která měla ráda zpěv. „Otec měl podezření, že se jeho dcera dopustila nečestných činů, což vedlo až k její vraždě,“ uvedl vyšetřovatel, podle něhož se Radhika stala v Indii jednou z vůbec nejmladších známých obětí vražd ze cti.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek