KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Cvičence, kterému přirození uvízlo ve 2,5kilogramovém závaží, z něj museli vystříhat až hasiči

V pátek byli v německém městě Worms přivoláni lékaři do místní posilovny k velmi netradiční nehodě. Jednomu z cvičenců mužského pohlaví se zde podařilo strčit do 2,5kilového kruhového závaží své přirození, načež jej už nedokázal vytáhnout ven a ocitl se tak ve velmi bolestivé a trapné situaci.

...

Následovala zřejmě velmi nepříjemná komunikace s provozovatelem posilovny za barem, který po vyhodnocení situace raději přivolal lékaře.

Po převozu do nemocnice však i zkušeným zdravotníkům na příjmu došlo, že muže zřejmě nedokáží vlastními silami ze závaží vyprostit. 

Na místo tak nakonec museli být přivoláni ještě hasiči s vybavením pro vystříhávání osob z vozidel po dopravních nehodách.

Lékaři muže uspali a hasiči celé TŘI HODINY pomocí elektrického a hydraulického nářadí kotouč rozřezávali na kusy, aby z něj mužovu chloubu bez újmy vyprostili.

 reaction friends wow mrw omg GIF

Aby hasiči dokázali 2,5kilové závaží z mužova přirození odstranit, museli použít úhlovou brusku, pilu a hydraulické vyprošťovací nářadí, které je zpravidla používáno pro vyprošťování obětí dopravních nehod ze zdemolovaných vozidel.

Podle deníku Metro byl muž po dobu hasičského zákroku pod vlivem sedativ.


Fotografii rozřezaného závaží následně hasiči z města Worms sdíleli online na svých sociálních sítích společně s praktickou radou pro každého, kdo by měl chuť strkat své přirození do těsných míst: "Nesnažte se, prosím, něco takového napodobovat!"

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek